2733
2734

من خودم بچگیم دفترخاطرات از این قفل دار ها پدر و مادرم بهم دادن خیلی ذوق داشتم😍😍😍

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧

لباس خواب از همسر

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

‌هدیه آوردن ز شهر عشق ، آیین من است
نَک برایت هدیه ای آورده ام از شهر عشق
 تا كه همراز تو باشد در غم شبهای هجر
ساحلی باشد منزه تا كه درج خاطرش
گوهر اندوزد ز غمهای تو در دریای هجر 

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

ارزشمند ترینو ن ولی امسال تولدم یه هدستی ک دوس داشتم برام گرفتن خ خوشم اومد چون نیاز داشتم 

و جایزه کارنامه ی ترم اول راهنماییم ک جدود شیشصد هفتصد بود برام ارزشمند بود 

یه نیم ست هم یبار هدیه دادن که خیلی دوسشون دارم

عروسک باربی از اینا که لباس دارن برس و لوازم آرایش دارن کفش اضافه دارن خیلی خوشحالم کرد اونم تو سن جوونی😂 

اخه من بچه که بودم عاشق اونا بودم ولی وضع مالیمون خوب نبود حسرتشو داشتم بعد که بزرگ شدم مامانم و داداشم که این موضوع رو میدونستن واسه تولدم باربی خریدن خیلیییی حال داد از دانشگاه برگشتم بهم دادنش😁

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

کلاس ویولن میرفتم دوران مجردی ارزوم بود ویولن زدن حرفه ای یاد بگیرم با همسرم دوران دوستیمون بود ویولن استادم دستم بود بد چند وقت همسرم واسم ویولن خرید که دیگه ادامه دادم 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

بهترین هدیه اول عشق متقابل کسی که دوستش داشتم و فک نمی کردم اونم منو دوست داره و الان هفت ساله که از اون عشق میگذره خداروشکر 

دوم هدیه خدا به هر دومون بود که ثمره عشقمان رو بهمون داد

سوم لپ تاپی که پدرم بهم کادو داد،البته خیلی چیزهای دیگه هم هست اما اینا شیرین تریناش بود    

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      

ارزشمندترین هدیه قرآن بود که ارزشمندترین آدم زندگیم بابام بهم داد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706