2726
عنوان

روش جلوگیری

134 بازدید | 13 پست

سلام من 25سالمه و دوتا بچه دارم یه سال دستگاه گذاشته بودم ولی خیلی اذیت شدم رفتم برداشتمش

حالا خیلی استرس دارم میترسم باردار شم

از روش طبیعی و کاندوم هم خوشمون نمیاد 

اگه تجربه ای راجع ب مدلای مختلف جلوگیری مثل قرص و حلقه و اسنفج و ژل اسپرم کش و آمپول و کپسولای بازو دارید بگید لطفا

به نام خدا

وازکتومی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیفهمم ینی چی از کان.دوم خوشمون نمیاد

چقد مردا پررو شدن😑زن بدبخت هزار جور قرص و امپول مصرف کنه با صدتا عوارض که اقا بدش نیاد😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
به نام خدا وازکتومی

آفرین این مشکله باید از ریشه سوزوند😆😆😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

مردی ک از کاندوم خوشش نمیاد زحمت بکشه بره وازکتومی درشو تخته کنه چرا زن باید زجر بکشه؟

چ پررو 

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
مردی ک از کاندوم خوشش نمیاد زحمت بکشه بره وازکتومی درشو تخته کنه چرا زن باید زجر بکشه؟ چ پررو 

اتفاقا یه چیزی میخوایم ک شوهرم استفاده کنه البته نمیخوام درش تخته شه  

اتفاقا یه چیزی میخوایم ک شوهرم استفاده کنه البته نمیخوام درش تخته شه    

والا واس مرد چیزی بجز کاندوم و وازکتومی نیس ک

طبیعی ام خطرش بالاس

شما ک دوتا بچه داری ماشاالله دیگ بزار درشو تخته کنه

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘