2726

یه جوجه یاکریم پیداکرده بودم قبل رمضان،الان ماشاا.. بزرک شده ولی هنوز جوجس ولی دمش دراومده،پروازمیکنه،همه میگن پروازش بده بره توطبیعت😔ولی میگم ضعیفه هنوز بیشترتقویتش کنم بهش برسم،نگرانم اتفاقی واسش بیوفته یا جای امن پیدا نکنه،دلم نمیاد ولش کنم ولی میگن وقتشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میترسم ولش کنم اتفاقی واسش بیوفته😔

ولش نکن بزار قشنگ آماده پرواز شه شوهرمن تو اداره شون اومده بود بالش شکسته بود ۵۰ تومن خرجش کردن خوب شد یکی از همکارای خانومش گفت وقتشه ولش کرد از پنجره که پرواز کنه افتاد رو پشت بوم ساختمون بغلی بلافاصله کلاغ اومد بردش 😔

ولش نکن بزار قشنگ آماده پرواز شه شوهرمن تو اداره شون اومده بود بالش شکسته بود ۵۰ تومن خرجش کردن خوب ...

وای چ بد!پرواز ک میکنه ولی جثه اش ضعیفه همسرم میگه بذار بره درحقش ظلم نکن😔ولی دلم بده ولش کنم

اولش با سرنگ الان خودش میخوره خیلی نگرانشم دوسش دارم دلم ننیاد ولش کنم 

آره خیییییلی نازن حیاط ما هم یاکریم لونه و جوجه کذاشته

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
آره خیییییلی نازن حیاط ما هم یاکریم لونه و جوجه کذاشته

اخه من با علاقه بزرگش کردم دلم ننیاد بره و شکاربسه خدای نکرده😔 اصن ب دلم نیس بزارم بره همسرم میگه ولش کن بره یادبگیره

2706