2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه مشکیش کنم رنگش نمیره؟؟؟

نه فقط يكي دوبار اول ميشوري يكم رنگ ميده

يدش خشكشويي رنگش كنه

زيرشم اوايلش روشن نپوش ك يوقت اگه رنگ داد خراب نشه

چون رنگ ميكنن چند بار بشوري رنگ ميده درست ميشه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
نه فقط يكي دوبار اول ميشوري يكم رنگ ميده يدش خشكشويي رنگش كنه زيرشم اوايلش روشن نپوش ك يوقت اگه رن ...

رنگش بعدا سفید نمیشه جنیس مانتوم کرپ باربیه 

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
سرکه پارچه رو پوسیده نمیکنه؟؟

من تست نکردم ببینم جواب میده اما یه بار سرکه اشکال نداره طوری نمیشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بعد گفته بنداز تو وایکتس... خواسته ببینه حالیته یا نه...تو اون بندازی که بدتر میشه

نه بابا کاملا جدی میگفت گفتم ن بابا آبجی خیلی سالمه بدتر داغونش کنم گفت نه وایتکس رنگشو برمیگردونه

رنگش بعدا سفید نمیشه جنیس مانتوم کرپ باربیه 

نميدونم ولي فكر نكنم دختر داييم كاپشنشو مشكي كرد چيزيش نشد

ولي باز ميخواي از خشكشويي سوال كن

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
نه بابا کاملا جدی میگفت گفتم ن بابا آبجی خیلی سالمه بدتر داغونش کنم گفت نه وایتکس رنگشو برمیگردونه

وای نزنیا بدتر میشه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
نميدونم ولي فكر نكنم دختر داييم كاپشنشو مشكي كرد چيزيش نشد ولي باز ميخواي از خشكشويي سوال كن

شوهرم میگه دیگه درست نمیشه رنگشم کنی بدتر میشه

حالا موندم چیکار کنم چون مانتوم نوعه نو بود دلم نمیاد بندازمش

2706