1421
1389
عنوان

الي ٩٨ ام كيا منو ميشناسن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18043 بازدید | 3886 پست
خدا نكنه ملكه جونم 😘😘😘😘

فیدات بانو😍

اگر وحیدمرد باشه ،وحیده زن                              سعید مرد باشه،سعیده زن.                            حمیدمرد باشه،حمیده زن                                    -پس حتما ضعیف مرد بوده که ضعیفه شده زن ....😏
الهي دریای 🌊زندگیتون پر از امواج زیبای سلامتی الهي آسمون 🌠دلتون خالیاز ابرای ☁️غم و ناراحتی .

دوست گلم الی خوشکلم خیلی ممنونم به خاطر این حرفای قشنگ دلنشینت بانو ی خوشکلم🤩🤩🤩

🌙
دوست گلم الی خوشکلم خیلی ممنونم به خاطر این حرفای قشنگ دلنشینت بانو ی خوشکلم🤩🤩🤩

خواهش ميكنم دوست شيرين و ناناز و عاشق دلخسته خودم 😘😘😘😘😘

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

الهي دریای 🌊زندگیتون  پر از امواج زیبای سلامتی الهي آسمون 🌠دلتون خالی از ابرای ☁️غم و نا ...

مررررررسییییی الی گلی جونم😍😍😍😍💓💓💓

عزیزدلمی شما😘😘😘🌹🌹🌹💋💋💋❤❤

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
1401
مررررررسییییی الی گلی جونم😍😍😍😍💓💓💓 عزیزدلمی شما😘😘😘🌹🌹🌹💋💋💋❤❤

فدات شم عشقم

شما آجي قلي جودي گلي خودمي كه 😘😘😘♥️♥️♥️😍😍😍😍

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...