1345
1353
عنوان

الي ٩٨ ام كيا منو ميشناسن ؟

16982 بازدید | 3774 پست

همينجوري يك تاپيك ديدم 

برام جالب اومد ببينم چند نفر منم ميشناسن؟

اصلا به نظرتون چه جور دختريم ؟

ميخوام ببينم الي مجازي چه شخصيتي داره تو ديدتون🤔🤔🤔

بزرگترين افسوس من براي كاراي اشتباهي كه كردم نيست واسه كاراي درستيه كه واسه آدماي اشتباه كردم  😔😔😔

خوش سرزبونو شیطون💚

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

انقدر خابم میاد که نمیتونم فکرکنم😴😴😴

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              
1350
خوش سرزبونو شیطون💚

ممنون از لطفتون 

مودب شدم 😂😂😂

بزرگترين افسوس من براي كاراي اشتباهي كه كردم نيست واسه كاراي درستيه كه واسه آدماي اشتباه كردم  😔😔😔

@الی_مخ_ردی   😁😁چع خبر از عکست در البوم وقیح

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              
من نمیشناسمت

واسه همه حدسياتت مرسي

همينجوري بگو قبوله

1307

اصلا شناختی ندارم ازت نمیشناسم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

شولوغ پایه  

یادم نیس از کجا میشناسم ولی چرا  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
نمیشناسمت که

همينجوري حدس بزن اشكال نداره 

راحت باش

من تو تاپیک فانتوم دیدم دنبال شوهر بودی خخخخخخخخخ

فقط همون جا رو ديدي 

خدا رو شكر بقيه رو نديدي 😂😂😂😂

1288
انقدر خابم میاد که نمیتونم فکرکنم😴😴😴

حالا يك كوچولو فكر كن 😢😢😢

همون الی مجلس گرم کنی؟😂😂😂😂

جوووووون

آره خود خودشه همون كه ميشناختم 

به جون خودم هيچ كسي رو اينجوريا نشناختم😂😂😂

یااادم اومد تو اون تاپیکه ک خانومه شماره دوس دختر شوهرشو میخواس بده اقایون     

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1335