2410
2553

تاحالا بهش شک نکردم 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من چند بار یکیو فرستادم چون خیلی سرش گرم کارررش بود بهش شک کردم...الان دلم راحت تر شده ولی احساس میکنم حساس تر شدم😣😣😣

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2714

استاترمنم الان.میخاستم همچین تاپیکی بزنم نمیدونم چ کنم دیوانه شدم بخدا دلم اشوبه دوبار شک کردم و ب یقین تبدیل شد ولی میگه توبه کردم و دیگه باهیچکی حرف نمیزنم ولی دلم تاب نداره چ کنم دست خودم.نی

استاترمنم الان.میخاستم همچین تاپیکی بزنم نمیدونم چ کنم دیوانه شدم بخدا دلم اشوبه دوبار شک کردم و ب ی ...

ازش متنفر شدم

چون حس ميكنم يكاري كرده ولي نه نمي تونم ثابت كنم نه ميتونم خيال خودمو راحت كنم

2706