2737
2734
راستی تو منتظر چی هستی ؟ بچه ی چندمته؟

عزیزم من بچه قبلیم دختربود تو ۱۸هفتگی سقط شد بعد پنج تا جاری دارم ک همشون پسر دارن یکی و دوتا اصلا دختر ندارن بعد من ک دحترم سقط شد همشون گفتن خودت سقطش کردی چون دختربوده تو هرچی بیاری دخترمیشه چون مامانت سه تا دختر داره منم بدجور دلم ازشون گرفت همش میگم خدایا قربونت برم این پسر باشه دهنشون بسته بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من بچه قبلیم دختربود تو ۱۸هفتگی سقط شد بعد پنج تا جاری دارم ک همشون پسر دارن یکی و دوتا اصلا د ...

خدابدادشون برسه با این دلشکستناشون، عزیزم تو که بچه ی اولته دختر بودم ناراحت نباش دنیا اینجوری نمیگرده یه روز ایقد خریدار داشته باشه که تو رو بزرگت کنه،،،، خدا که براش کاری نداری با یه چشم به هم زدنی میتونه بهمون بده اون چیزیو که میخوایم

دختر من وقتی بدنیا اومد مریض بود اکسیژن بدنش کم بود وقتی عملش کرده بودن همه میگفتن مریضه فقط یه بار خانواده شوهرم اومدن پیششو تمام ولی حالا خدا ایقد شیطونو فضولش کرده ایقد عزیزش کرده ایقد خوشزبونه محلشونم نمیده ایقد صداش میزنن جوابشونم نمیده منم فقط کیف میکنمو لبخند میزنم از اعماق وجودم عشق میکنم

ولی ایندفه فقط بخاطر دل باباش که میگه فقط خودمون پسر نداریم از خدا خواهش کردم پسر باشه تا دلش شاد بشه و جلو داداشاش کوچیک نشه

خدایا اصلا ازت توقع نداشتم اصلا  
انشالله میشنوه عزیزم منتظر باش

وای چقد تو بهم آرامش دادی حقوق شوهرمو دادن میرم انومالی بهت خبر خوشحالیمو میدمو برات صلوات میفرستم

2731
 خدابدادشون برسه با این دلشکستناشون، عزیزم تو که بچه ی اولته دختر بودم ناراحت نباش دنیا اینجوری ...

آره عزیزم واسه خدا هیچ کاری نساخته نیست خداروشکر واسه دخترنازت انشالله حاجت همه حاجتمندارو بده ماهم داخل جمع اونا توکل بخدا

2738
برای منم دعا کنید مادر بشم دختر و پسر فرقی برام نداره فقط آرزوی مادر شدن به دلم مونده

الهی آمین

هر کی رفت کربلا بگو برات سیب طواف کنه بیاره

خودتم خیییییییلی عرق رازیانه بخور رحمت فعال بشه

من در هر حال خداروشکر میکنم آبجی خداوند بزرگتر از این حرفاس

سلام گلم از روی عکس سونو هیچ حدسی نمیشه زد همین خانم هایی که تگ کردم تو تاپیکت از روی عکس ان تی به من گفته بودن دختره حتی خود دکترم تو 13هفته گفت احتمالا دختره ولی 18هفته رفتم انومالی و پسر بود خداروشکر

فقط فقط توکلت ب خدا باشه از خودش بخواه اگه صلاحته انشالله یه پسر سالم و صالح باشه بچه ات

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
2706