2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم صل علی محمد و آل محمد

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728

من خیلی خیلی بدبختم خیلی اذیت میشم همش غصه دارم ازدواج سختی دارم همه میدونند تودنیای مجازی وحقیقی فقط محتاج دعای شمام وصلواتهای شما تا ارامش بشم بانفس حق شما متشکرم

داغونم ازدست شوهرم وازدواجم برام دعاکنید وصلوات بفرستید آرام بشم بسیار سپاسگزارم 

عزیزم الهی خدا بهت آرامش بده..الهی مشکلاتت تموم بشه ..شوهرت چی میخواد از جونت واقعا

یه بار درد دل کردی یه چی برا بچت گفتی من باهات بد حرف زدم‌منو ببخش خواهرم....واقعا از ته دلت منو ببخش معذرت می خوام حق تو ببخش اگه ناراحتت کردم ..بخدا واسه پسرت دلم سوخت

عزیزم الهی خدا بهت آرامش بده..الهی مشکلاتت تموم بشه ..شوهرت چی میخواد از جونت واقعا یه بار درد دل ک ...

متشکرم دوستم دارم مدارا میکنم یه کم بهترشده اما هنوز گاهی عصبانی میشه من خودمو وقف دادم به اخلاقش ودارم مدارامیکنم و بهانه دستش نمیدم همین که منو دوست داره و اهل چیزی نیست کافیه تمام دغدغه ام پسرمه که درست تربیت وتحویل جامعه اش بدم 

ازدواج امتحان خداست راضی ام به رضای خدا

التماس دعا