1147
1267
عنوان

پسرم...

163 بازدید | 31 پست

از پسرم پرسیدم تقلب کردی تو این امتحان ها؟گفت اره رو دستمال نوشته بودم بعدش در اوردم دیدم و یک بار دیگه هم برگه گزاشتم تو جامدادیم و یک بار دیگه گفت هیچی نخونده بودم ولی از رو دوستم تقلب کردم 15 گرفتم.چیکار کنم و چه برخوردی مناسبه؟اخه تقلب واقعا کار خوبی نیست

😂😂😂😂👍👍👍

هیچ برخوردی 

خوشم اومد از پسرت 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

من چون خودم تقلب میکنم چیزی نگم بهتره🤐

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                                                                                                           من تو کاری ک میکنم بهترینم؛ولی کاری ک توش بهترینم؛زیاد جالب نیست...
1258

سخت نگیر 😐 مامان ضد حال نباش باووو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

تشویقش کن😃

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بنظرم دلایلتونو براش توضیح بدید اگ قرار باشه بفهمه نکتشو خودش میگیره اگ مستقیم بهش بگید شاید لج کنه یا اصن دگ مخفی کنه ازتون بهش بگید مثلا چرا خوشتون نمیاد بزارید خودش انتخاب کنه تقلب کنه یا ن اگرم دبستانیه اصلاا هیچی نگید چون واقعا مهم نیس و حساسش میکنید سر موضوع

Always stunned   
1274
تقلب کرده!تشویق هم کنم؟!

اونایی ک نکردن الان چی شدن مثلا☹ بذا خوش باشه بابا

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1264
1280