2726
عنوان

خانمها راهنمایی میخام

181 بازدید | 37 پست

سلام.

من سه شنبه ظهر لکه بینی داشتم و از صبح چهارشنبه خونریزیم شروع شد بعد از دیشب کامل خونریزیم قطع شده و حتی لکه بینی هم ندارم. کسی می دونه چرا اینجوری شدم؟ به نظرتون پریودیم تموم شده دیگه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اقدام نداشتم اما این ماه کامل هم جلوگیری نکردم. یعنی باوجود خونریزی ممکنه باردار باشم؟

نمیدونم فقط اینو میدونم ک ممکنه لانه گزینی بوده باشه....کی باید پریود شی؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
نمیدونم فقط اینو میدونم ک ممکنه لانه گزینی بوده باشه....کی باید پریود شی؟

آخرین پریودم ۱۶ اردیبهشت بوده و همیشه دو روز زودتر میشدم که این ماه هم دو روز زودتر یعنی روز ۱۴ خرداد لک بینی داشتم و بعد هم خونریزی داشتم

الگوي پريود هر ماه يك جور نيست جاي نگراني نيست 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

عزیرم اگه فقط همین یکماه بود که هیچ 

ولی اگه دوره بعدم تکرار شد حتما حتما به دکترت بگو

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خودمم احتمال بارداری نمیدم فقط برام سوال شده چرا اینقدر زود پاک شدم

خیلی بعیده باردار باشی، من موعدم گذشته بود، رفتم آزمایش دادم، جوابش هم‌مثبت شد، دیروز پریود شدم، شما هم احتمالا فردا ادامه پیدا میکنه

... و من به تو ایمان دارم...
2706