2726
عنوان

طلاق با وجود دوتا بچه کوچک

14932 بازدید | 55 پست

سلام خیلی ممنونم که اومدین تاپیکم، من با همسرم خیلی مشکل داریم و من دیگه نمیتونم بیشتر از این ادامه بدم، چهار ساله ازدواج کردیم و دیگه واقعا کم آوردم،دو تا پسر دارم یکی دوسالشه یکی هم پنج ماهشه،البته ناخواسته شدن، واقعا موندم چیکار کنم،موندم اگه بچه هارو بردارم کلی عذاب منتظرمه و میترسم از پسش برنیام و اگه برندارم آیندشون چی میشه،لطفا راهنماییم کنین

💖 پسرام همه دنیای منن💖

همسایه ما هم طلاق گرفت مثل شما دو تا پسر داره اونا رو ول کرد اومد خونه باباش الان که پسرا رو تو خیابونم میبینم دلم میسوزه اخه اونا چه گناهی دارن

از رفتار کسی ناراحت نشید آدما در حد لیاقتشون رفتار میکنن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی سخته. مگه مهرت رو کامل بگیری پول درست درمونی باشه مجبور نباشی کار کنی در بست دراختیار بچه ها با ...

آخه قانون میگه یا بچه ها یا مهریه،موندم کلا چیکار کنم و بمونم خسته شدم از دستش دیگه بریدم

💖 پسرام همه دنیای منن💖

یه چیزی میگمو میرم!!!!! 

بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا مادر

مادرکه نداشته باشی هرکی رد شد دوجفت توسرت میزنه هرطوردلشون خواست رفتارمیکنن

ببین استارتر پس فردا شوهرت زن میگیره باورکن اون زن اگرفرشته هم باشه باز نمیتونه اونشکلی که باید برا پسرات مادری کنه واصلاجای تو پرنمیشه

من خودم یه نامادری ام!!! پسره همسرم۴سالشه ومن تمام حق های مادریو درقبالش بجامیارم ولی واقعیت اینه که از ته دلم دوستش ندارم! همه احساسی که بهش دارم ترحمه و دلسوزی اونم از سر اجبار

شایدبریزین سرم یامنو سنگدل خطاب کنین ولی نه سنگدلم نه بی احساس فقط هیشکی مادرخود ادم نمیشه! تمام

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
مشکل همسرت چیه خیانت؟

نه اخلاقای گند،درک نداره،حرفاش و ذهنیتش خیلی عذابم میده،الان دوماهه اومدم خونه بابام اصلا عین خیالش نیست البته قهر نکردما اینطوری اومدیم ولی نمیاد دنبالم و کلی اخلاقای مزخرف دیگه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
یه چیزی میگمو میرم!!!!!  بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا ما ...

عزیزم وقتی مادر بچه رو رها کنه خوب دیگه معلومه نامادری چطور رفتار میکنه من کاملا با شما موافقم

آخه قانون میگه یا بچه ها یا مهریه،موندم کلا چیکار کنم و بمونم خسته شدم از دستش دیگه بریدم

مشکلتون چیه

اعتیادخیانت اگرنه نمیشه زوج درمانی و... برید بچهاهم مادرمیخوان هم پدر

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خیلی سخته. مگه مهرت رو کامل بگیری پول درست درمونی باشه مجبور نباشی کار کنی در بست دراختیار بچه ها با ...

اره شوهرش مهریه هم میده بچه رم میده خل مشنگه مگه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
یه چیزی میگمو میرم!!!!!  بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا ما ...

حرفاتونو میفهمم ولی نمیتونم،خودم دارم میشکنم،همش خونمون جنگ و دعواست خیلی کوتاه میام ولی دیگه خسته شدم از دستش،بچه ای که مادرش افسرده باشه چطوری میخواد بزرگ شه، خیلی خسته شدم، نمیتونم ادامه بدم باهاش بچه هارو بردارم نمیتونم به هردوشون برسم چون مجبورم بیرون کار کنم تا بتونم ار پسشون برمیدارم اونم تو این اوضاع جامعه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
2706