2733
2739

خانوما ببخشیدمن از هر کی پرسیدم نمیدونه جواب سوالمو....

دکترم فراموش کردم بپرسم ازش این موردو از هفته ی چندم نباید طاق باز یا رو به بالا بخوابیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم فقط رو شکم نباید خوابید دیگه روب بالا و ب پهلو خوابیدن مشکلی ایجاد نمیکنه

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2731
دکتر من از هفته 24گفت دیگه نباید طاق باز بخوابی

طاق باز چجوریه همینکه پاهات باز باشن از هم موقع خواب؟اونجوری که نمیشه خوابید کلا

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

عزيزم ضمنا چرا والهاي مهمت رو اينجا مطرح ميكني؟؟؟؟؟ چرا از دكترت نميپرسي كه زير نظرش هستي خيلي عجيبيد بخدا

اونوقت مياييد چند بار تاپيك ميزنيد و خواهش ميكنيد كه جواب بدن 

عزيزم اينجا تنها سوالاتي كه پاسخگو نداره همين سوالات بارداري و مربوط به بچه اس برو تاپيكهاي منو ببين ..

بنابراين نه انتطاري داشته باش ديگه كه بهت جوابي بدن نه اعتماد كافي كن فقط فقط فقط دكترت

2738

توی کتاب نوشته بود هفته 16. ولی از دکترم پرسیدم گفت هرطور راحتی بخواب

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

والا من همیشه عادتم بود روشکم میخوابیدم. ولی از هفته ۱۸ سختم شد روشکم خوابیدن. الانم که ۲۴هفتمه اگه یکم روشکم بخوابم زودتکون میخوره و شکمم دردمیگیره.

بنطرم دوطرفت متکا بزار عالیه عالی. به هرطرف که میخوابی متکارو بزار کنارت. باعث میشه روشکم نخوابی 

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
2706