2726
عنوان

چجوری خانوادمو راضی کنم

316 بازدید | 9 پست

میخام با یک پسرازدواج کنم همه جوره میشناسمش دو ساله کاملا تحت کنترل خودمو دوستامه الان که شرایطش جورشده برای ازدواج خانوادم بخصوص بابام رضایت نمیده چون فکرش سنتیه و میگه باید با فامیلامون ازدواج کنی 27سالمه نمیزارن خودم انتخاب کنم بنظرتون چجوری راضیش کنم؟؟

خواستگارم شرایطش چه ظاهری چه تحصیلی و مالی کاملا مناسبمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیزی که باباها رو خیلی میترسونه😁: اگه با این ازدواج نکنم دیکه کلا هیچوقت ازدواج نمیکنم

حالا پدرتون از کجا مطمئنن که از فامیل خاستگار حتما میاد واستون؟ شاید یه خاستگار عالی غیر فامیل پیدا شخ مدرتون با چه منطقی رد میکنن؟

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
تحت کنترل شما و دوستات؟! مگه رباته عزیزم؟     اصولا 18 ساله ها پست اینجوری میذارن، 27 سال ...

نمیخاستم پرگویی کنم مختصر نوشتم،منظورم این هست که تو محیط کارش هستم و همکاریم و مشکلی یا نقطه ضعفی تو این دوسال ندیدم ازش،اتفاقا 18ساله امم بود میگفت فامیل الانم میگن فامیل ربطی به سنم نداره یک کم ترس از شرایط جامعه دارن میگن فامیلامونو میشناسیم اما غریبه رو نمیشه دقیق فهمید من البته موافقش نیستم

چیزی که باباها رو خیلی میترسونه😁: اگه با این ازدواج نکنم دیکه کلا هیچوقت ازدواج نمیکنم حالا پدرتون ...

منطقشون اینه غریبه رو نمیشناسیم حتی تحقیقم کنیم ممکنه خیلی اطلاعاتی دستونو نگیره اما فامیل رو کاملا میشناسیم و راحت تحقیق میکنیم

نمیخاستم پرگویی کنم مختصر نوشتم،منظورم این هست که تو محیط کارش هستم و همکاریم و مشکلی یا نقطه ضعفی ت ...

عزیزم من نگفتم شما پر رو هستی. من ترسشون رو درک میکنم دیدم خانواده ها این دیدگاه رو دارن. عزیزم من جای شما باشم به نظر خانوادم اهمیت میدم