2737
2734

خیلی سخت بوده وازقصاص گذشته بوده تازه این بچه ی دومش بوده که ازبین رفته 

اونایی که دنبال انتقام ازهمسرو خانواده ی همسرهستند الان ببینند چهارتاخانواده بودند ازقاتل بچه شون گذشت کردند

خیلی خیلی سخته. اصلا نمیشه انتظار بخشش داشت

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخت بوده وازقصاص گذشته بوده تازه این بچه ی دومش بوده که ازبین رفته  اونایی که دنبال انتقا ...

اونا که یکدفعه کشته شدن.خانواده شوهرداره مارو زجرکش میکنه تاجونمون دربیاد😓

سکوت

این داستان واقعا تلخه ،اما نمیدونم چرا حس میکنم یه  عده دارن از این اتفاقات تلخ مثل شهدا و اسارت و ... سواستفاده میکنند در عصر جدید و داورا هم که کاملا احساسی ومنطق را یه جایی وارد کار میکنند که میشه انعطاف بیشتری داشت

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
کی شروع شده😐

داره تموم میشه دیگه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738

من فقط منظورم کینه وگذشت بود بخاطر خیلی مسایل بیهوده بعضی ها ازهمسرشون جدامیشند و مادری که دوتاپسرازدست داده وچشماش داره ازگریه کورمیشه گذشت کرد ازقاتل پسرش اینا عبرت آموزه

اه من همیشه ساعتاش یادم میره اصلا نمیدونم کی نشون میده. امشب مگه جمعه نیس مگه یکشنبه دوشنبه نشون نمی ...

منم سدید پیگیری نمیکنم روشن کردم دیدم داره نشون میده انچنان عاشقش نیستم فقط دیدم یه مادر قوی اما داغ دیده چطور باصلابت حرف میزنه لذت بردم