2733
2734

بچه ها من شدیییید به ۳۰میلیون پول نیاز دارم،بانکی جایی هست ک وام بده ؟؟؟

شرایطش چجوریه 

چه ضامنی میخواد

توروخدا اگه میدونین بگین ممنون میشم

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضامنی که بتونه بهت نامه کسر از حقوق بده، فک کنم بازنشسته هم باشه قبول میکنن، مهراقتصاد ، بانک آینده ...

چند تومن باید بخوابونیم  تو ی ماه؟؟؟؟بیشتر از ۳۰ هم میدن؟؟؟واس سی باید ماهانه چقد برگردونیم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
چند تومن باید بخوابونیم  تو ی ماه؟؟؟؟بیشتر از ۳۰ هم میدن؟؟؟واس سی باید ماهانه چقد برگردونیم

ببین مهر ایران مقدار سود و مقدار قسط ماهیانه بستگی داره چند ماه بخوابونی، مثلا اگر یک سال پول بخوابونی چهار درصد و دوبرابر پولت رو بهت وام میده، اگر زودتر از یک سال وام بخوای خب سودش یا باز پرداختش بیشتر میشه

2738

وام ۱۸ درصد میخوای یا ۴ درصد؟

بانک صادرات برای وام ۱۸ درصد ۱۵ درصد وامو بلوکه میکنه و با دوتا ضامن کارمند رسمی بهت وام میده

بانک ملت برای وام ۱۸ درصد، ۲۰ درصد مبلغو بلوکه میکنه اونم دوتا ضامن با گواهی کسر از حقوق میخواد

ولی اگه پولی داری که بتونی چند ماه بذاری برو بانک مهر اقتصاد یا بانک مهرایران چندماه پولو بذار سپرده بعد چندماه همون مبلغو با نرخ ۴ درصد بهت وام میده

یه طرحی هم مهرایران داره که شما مثلا ۳۰ تومن میذاری بانک یه هفته بعد بهت ۳۰ تومن وام میده ولی پول خودت به عنوان ضامن گرو بانک میمونه

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103