1265
1273

مشکی

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش...حالا که خوندی میشه یه دونه صلوات واسم بفرستی؟❤دوست عزیزی که نظرت مخالف نظر منه باید بدونی که هرکس عقاید شخصی خودشو داره و اصلا نیازی نیست عقاید و نظراتتو به زور بکنی تو مغز من🤒😑

گودووووو عکس چشاشو بزار

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

من در اينده خواهم داشت😅

چطور؟؟؟خودت و اقات چش رنگی هسین؟

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  
1279

مال من سبز تیره بود الان داره روشن میشه همه میگن خوشکله ولی خودم چشم رنگی دوس ندارم 

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

معلوم نمیشه  تا دو سالگی  چیز قطعی نمیشه  گفت حتی با وجود پدر و مادر چشم رنگی 

حالا اگه پدر و مادر چشم رنگی نباشن خیلی بعیده

ادب و فرهنگ برتر از شیک پوشی آمد پدید😊
چطور؟؟؟خودت و اقات چش رنگی هسین؟

من خودم ك مششششششششكي ولي نامزدم ي رنگي بين عسلي و سبز خيلي تيره رنگش عجيبه🤤🤤🤤

اما پدرشون چشماش ابي بوده ماهم وراثت پدربزرگ و اينا دارم چشم رنگي وقتي دودمانشو حساب كردم احتمال ٧٠درصد چشماش رنگي ميشه

از بچه آبجیه من طوسی وار بود مشکی شد

"تــــــــــــــــــــــــــــو"دلت سیره از این "مــــــــــــــــــــــــــــن"که چشمت روم نبود👀... جغد این خونه              "بــــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــونس" بخدا...شوم نبود🏡✌
1320

من چشام سبز عسلیه.پسرمم اول این رنگی بود الان داره قهوه ای میشه

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1308