2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی حسی

بیهوشی عوارضش بیشتره

بهوش اومدن هم سخته

بی حسی خیلی بهتره من بی حس بودم ولی بعدش نباید سرتو تکون بدی

براعمل صفرام بیهوش بودم خیلییییی سخت بود خیلیییی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

من بی حسی بودم و الان راضی ام

اون موقع ترسیده بودم و میگفتم بیهوشم کنن اما دکتر بیهوشی گفت شرایطش رو ندارم و باید از کمر بیحس بشم، دو تا آمپول به کمرم زد خداییش هیچی نفهمیدم، همه عمر از این آمپولها میترسیدم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
من بی حسی بودم و الان راضی ام اون موقع ترسیده بودم و میگفتم بیهوشم کنن اما دکتر بیهوشی گفت شرایطش ر ...

عزیزم بچه دار شدی؟؟؟؟

قبلنا می دیدمت چند وقتی بود نبودی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
عزیزم بچه دار شدی؟؟؟؟ قبلنا می دیدمت چند وقتی بود نبودی

باردار شدم ولی بچه دار نه!

اکثرا هستم ولی نسبت به حال و حوصله ام تو تاپیکها حرف میزنم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
باردار شدم ولی بچه دار نه! اکثرا هستم ولی نسبت به حال و حوصله ام تو تاپیکها حرف میزنم

ان شاالله به خاسته دلت برسی🌷

2706