2733
2734
عنوان

دکتر زنان خوب در تهران

3462 بازدید | 31 پست

سلام عشقا 

میشه تهرانیا یه دکتر خوب زنان بهم معرفی کنن دکتری که رفتن و نتیجه گرفتن و باردار شدن

من خودم یه کم تنبلی دارم ۶ ماهه اقدامم نزدیک سه ماهه دارم میرم پیش دکتر یگانه عالمی هنوز نتیجه نگرفتم همش کلومیفن میده ینی جواب میده کلومیفن؟؟توروخدا دعا کنید باردار بشم 

ایشالله همه ی  منتظرا دامنشون سبز بشه😊

این ماه خیلی به خودم امیدوار بودم همش زیر دلم تیک میزد عقب انداخته بودم ولی بیبی زدم منفی بود😣😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم مث شما چها ماهه که  اقدامم دکترم نمیده دارو بهم  خسته شدم این دفه میگم بهم کلومیفن یا داروهای محرک دیگ بنویسه

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
تحت نظر ایشون باردار شدی عزیزم؟

اره بیمارستان نیکان ام زایمان کردم انقدر دکتر خوب معروف وار درستی اسمشو توسایتم بزنی سریع میاد بالا واقعا معجزه است کار سه تا مطب داره امریکا پاسداران تهران پارس

چیکار کنم یادم نیفتی
شما نتجیه گرفتی؟

دکتر خوبین ولی اگه دکتر فوق تخصص برای نازایی میخوای دکتر محمدرضا برنجیان خیللی تو نازایی تبحر دارن

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
اره بیمارستان نیکان ام زایمان کردم انقدر دکتر خوب معروف وار درستی اسمشو توسایتم بزنی سریع میاد بالا ...

یکم دیگه از این نتجیه نگیرم میرم پیش همین که شما گفتی مرسی عزیزم😍

2706