2737
2734
عنوان

قارچ ناخن پا

40286 بازدید | 52 پست

خانما کسی براش پیش اومده ناخن شصت پاتون قارچ داشته باشه

چچوری درمان کردید؟ من رفتم دکتر گفت باید بکشی ناخن رو 😑لطفا اگه راهی دارید بگید

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارسال یه مشتری کاشت داشتم 

بعد رفت سواحل انتالیا از بس پاش تو آب بود قارچ گرفته بود شصتش شدییییید 

اونم ناخونش رو کشید متاسفانه 

شما پماد کلوتریمازول بزن شاید جواب بگیری

2731
منم داشتم كل ناخنمو گرفت ك ناخنم كامل كنده شد و از اول ناخن اوردم 

چقد طول کشید عزیزم؟آخه من سه ساله گذاشتم همش رو بگیره بیفته ولی نمیشه🤦‍♀️

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738
قطره قارچ ناخن پا بگیر از داروخانه  هر روز دوبار بزن  خوب میشی

تا چند وقت؟زدم جواب نداد واسم،خیلی سمج لعنتی

پارسال یه مشتری کاشت داشتم  بعد رفت سواحل انتالیا از بس پاش تو آب بود قارچ گرفته بود شصتش شدیی ...

زدم 🤦‍♀️ نرفته

منظورت اینه ک عفونت داره ناخن پات؟ازکنار ناخنت ترشح چرکی میاد؟؟

نه عفونت و چرک نداره، روش لکه ی زرد رنگ هست که دکتر گفت قارچی شده

من تجربه شخصی ندارم. اما چند روش طبیعی ضد قارچ رو امتحان کن، امیدوارم خوب بشی. گذاشتن پا توی محلول ...

مرسی عزیزم امتحان میکنم گرچه بعید میدونم ول کنه

تا چند وقت؟زدم جواب نداد واسم،خیلی سمج لعنتی

یه کم سوهان بکش روش تا خراش بیفته و مواد ضد قارچ بره داخل ناخن

بزن مرتب بزن میبینی که کم میشه 

حوصله کن 

و حتما قبل هر بار مصرف با سوهان خط خش بنداز روی ناخنت

من ناخن کارم نگران نباش خوب میشی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
یه کم سوهان بکش روش تا خراش بیفته و مواد ضد قارچ بره داخل ناخن بزن مرتب بزن میبینی که کم میشه  ...

جدی؟؟؟ مرسی عزیزدلم حتما انجام میدم

یه کم سوهان بکش روش تا خراش بیفته و مواد ضد قارچ بره داخل ناخن بزن مرتب بزن میبینی که کم میشه  ...

عزیزم اسمش چیه قطره؟

2706