2737
2734
عنوان

اولين باري ك همسرم و ديدم

806 بازدید | 13 پست

بچه ها من اولين باري ك همسرم و ديدم ٥ سال پيش بود تقريبن ما با بچه هاي دانشگاه نشسته بوديم ايشون دوسته يكي از بچه ها بود انقد جدي بود و مغرور حتي ب من ي نگاهم ننداخت 

اون موقع چقد فحشش دادم واقنننن😂😂حالم ازش بهم خورده بود😂😂

شما كي و چجوري اولين بار همسرتونو ديديد؟؟

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست‌پسرم رو اولین بار با یه گروه از دوستامون رفته بودیم پارک ملت دیدم. ۸-۹ سال پیش بود. با اون و برادرش در ارتباط بودیم تا ۱.۵ سال پیش که بهم درخواست دوستی داد و منم اول رد کردم و بعد قبول کردم. الآن یه سال و دو ماهه که با همیم.

2738
ندیدمش گور به گور شده رو🤨

ايشالا ميبيني😂😂

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

من اولین باروقتی دنیااومدم همسرمودیدم😂😂

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

من همسرم پرسنل بیمارستانه! ساعت۳شب حالم بدشدرفته بودم فشارموبگیرم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم