2737
2739
عنوان

کاشت زعفران در خانه

1691 بازدید | 10 پست

دوستان کیا زعفران تو. خونه کاشتن میشه راهنمایی کنن چیکارها باید بکنم 

تو نت خوندم ولی زیاد خوب توضیح نداده

من یک هنرمندم👑👑👑👑دستهایم حرف دلم را میزنند

به نظر من که به عمل نمیاد خیلی زیاد🤔 

همون زمین زعفرانی هم کلی بهش میرسن و شرایط خاص میخواد

اگه از یه زمین زیاد به دست میامد زعفران گرون نبود

برا کاشت تفننی خوبه نه برا استفاده

البته نظر منه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به نظر من که به عمل نمیاد خیلی زیاد🤔  همون زمین زعفرانی هم کلی بهش میرسن و شرایط خاص میخواد ...

منم چنتا دارم میخوام تو. گلدون بکارم اول ببینم میتونم یا نع

اتفاقا میگن خیلی راحته که

2738
منم چنتا دارم میخوام تو. گلدون بکارم اول ببینم میتونم یا نع اتفاقا میگن خیلی راحته که

نمیدونم والا🤔 من تو شهرستان دیدم میکارن کلی گل میچینن بعد میشه یه دره زعفرون😐😐

اگه همینجوری میخوای اره 

ولی اگه برداشت محصول میخوای فک نکنم برا خودتون هم کافی باشه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سلام ببخش استارتر سوال میپرسم توتاپکت .من میخام گل بکارم توگلدون پلاستیکی .باید کف گلدون را سوراخ کن ...

عزیزم سه تا کوچیک میخواد جوری که اب ازش چکه کنه و خاکت هم مناسب باشه

عزیزم من تو خونه کشت انجام دادم خیلی خوب جواب گرفتم اینم باید بگم که اگه مجموعه ماه چین نبود نمیتونستم به شماهم ئیشنهاد میکنم حتما یه سر بزنی به سایت ماه چین کلی راهنماییت میکنند