2737
2734

چجورى پشيمونش كنم، ميگه از بچگى عاشق سگ بودم حتما ميخرم ميگم خييييلى ميترسم ازشون در حد بيهوش شدن ميگه چيكاره تو داره، مذهبيم هست ميگم نجسه ميگه نه كى گفته من عاشقشم😕

چه شوهربی منطقی داری که وقتی بهش میگی میترسی و حیوون نمسخوای بازم پافشاری میکنه

مگه زوریه؟؟؟؟؟ 

پس شمام برو چیزی که اون بدش میاد رو بخر😐

آخه این چه زندگیه😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توی حیاط براش خونه درست کنین ک شما نترسین از نظر مذهبیم مشکلی نباشه کم کمم عادت کنین و اگ فوبیا دارین مشاور کمک میکنه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

با ترسات روبرو شو دیگه نمیترسی

سگ نجس  نیست نجس افکار کسی ک میگه سگ نجسه دخترم🙂

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
چه شوهربی منطقی داری که وقتی بهش میگی میترسی و حیوون نمسخوای بازم پافشاری میکنه مگه زوریه؟؟؟؟؟  ...

خيلى دوست داره ميگه از بچه بيشتر دوست دارم، يه اتاق ميخواد خالى كنه برا سگ، ده دوازده تومنم پول بى زبون ميخواد بده بخره

2738

واقعا یعنی چی اینکار وقتی شماراضی نیستی

البته من نمیتونم خودم و بذارم جا هیچکدومتون

شما فوبیا داری و حق داری

همسرتم ارزوشه حق داره

ب نظرم تا عقدی برو مشاور واسه فوبیات 😌🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
توی حیاط براش خونه درست کنین ک شما نترسین از نظر مذهبیم مشکلی نباشه کم کمم عادت کنین و اگ فوبیا داری ...

ميخواد يه اتاق كوچيك براش خالى كنه، اين پامرانينا بيرون خونه ميميرن، ولى باز حتى به صداش فكر ميكنم وحشت ميكنم

نگو نجس..

کتابهای تاریخی رو بخونی میفهمی چرا با این کلک سگ رو نجس خطاب کردن..

ولی منم از سگ و گربه و.. میترسم شوهرم یه توله هاسکی آورد..بست تو حیاط ..فقط بهش غذا میدادم اونم از دور .. این طنابشو باز کرد خواست بپره بغلم ،خوشحال بود که موفق شده.. منم جیغ زدم و گریه کردم چون باردارم شوهرم انقدر ترسید که به بچه چیزی نشه..همون روز داد به دوستش و راحت شدم..😁

2706