2733
2734
عنوان

شوهرم فکر میکنه بهش خیانت میکنم😑

5918 بازدید | 129 پست

بچه ها بخدا من همیشه گوشیم ۲۴ی رو زمینه هر موقع بخوادش بهش میدمش اصلا خیلی عادی

چند شب پیش خاب دید بود بهش خیانت کردم

چرا اینطوری میکنه ی‌چشه😒😒😒

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرمن همیشههههههه فک‌ میکنه من دارم با یکی دیگه بهش خیانت میکنم😐انقد بیچاره خود کم بینی داره😑هیچوقتم چیزی ازم ندیده ها

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

شاید میای سایت اونم چیزی توی گوشیت پیدا نمیکنه میگه حتما چث وتماس رو پاک میکنی 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بگو اتفاقا تعبیر خوابت اینه که من خیلی هم وفادارم و عاشقتم

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰

بخدا الان اومد با بلوتوث گوشیم کار کرد اصلا نمیدونم چراااا اسم بلوتوث گوشبم شده بود میلاد😭خودم‌شاخ دراوردم یعنی چرا اینطوری شده

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
واي من انقدر دوست دارم شوهرم بهم شك كنه

😄😄 نمیدونی شک به خیانت چقدر خانمان سوزه وگرنه این حرفو نمیزدی😐

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2706