2726
گاو میشه گفتی یا چاق؟گاق یعنی کدوم کلمه

سوال منم هست

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گف ...

خووووووووب

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

تو جمع گفتي بهش گاو؟

تو پيام هم گاو!!!

اخه اين چه طرز صحبته.من به شوهرم تو جمع صد برابر بيشتر احترام ميزارم.شخصيت مردت انگار واست مهم نيست.

اصلا اين لحن صحبت برازنده يك زن نيست،رو خودت كار كن.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2728
بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گف ...

چه شوخي زشتي ميكني

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞

بعد همه میگیم مادر شوهر اله بله قندله😏

مادرشوهر چه ربطی داشت ایی وسط

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
واقعا این جوری باهم صحبت میکنین 😐من به شوهرم یک بار گفتم احمق از دستم کلی ناراحت بود 😐😐😐

من یه بار ۸سال پیش شوهرم تو دعوای زن و شوهری یه فحش بد به داییم داد گفتم خودتی..۸سال گذشته هنوزم میگه..یه بارم به داییم گفته بود رویا به خاطر شماها به من فحش میده اونم از همه چی بیخبر گفته بود خوشی لابد زده زیر دلش..😕

بعد همه میگیم مادر شوهر اله بله قندله😏 مادرشوهر چه ربطی داشت ایی وسط

خخخخ راست میگی

بعد واس لوس بازی و اینا من ی گاز کوچیک یواشکی ک کسی ندید تو اشپز خونه از بازوی شوهرم کرفتم دردش اومدچنان بازوهامو نیشگون گرفت کشیدم بالا ک از درد ب خودم پیچیدم بعد رفت و باز اوند ی گاز محکم گرفت

واقعا این جوری باهم صحبت میکنین 😐من به شوهرم یک بار گفتم احمق از دستم کلی ناراحت بود 😐😐😐

من تو نامزدی یه بار به شوخی گفتم بیشعور یه عالمه دعوام کرد😶خودش پشت فرمون همه رو فحش میده ها منم عصبانی باشم فحش بدم به کسی کاری نداره ولی بین خودم و خودش هیچ فحشی رد و بدل نمیشه😞

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

اخه اين چه شوخيه!!!چه خونواده عجيبي هستين

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
اوکی همتون مودبید تو عمرتون به کسی گاو نگفتید

خيلي زشته ادم ب شوهرش تو جمع بگه گاو شدي واي اميد وارم منظور استارتر چاق بوده باشه

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
2706