2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق میشه هرگی توماه رمضون زحمت کشیده لاغر شده دوباره گاق میشه ب سفارش قبل شوهرم ک کفته بود نذاذ بخورم

2728

اول بگو چی شده 😐

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

چی شده ؟

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

عجب طرز بیانِ عجیبی

طلاق تنها راهه حله واسه این درجه از بی حرمتی بینِِ طرفین

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق ...

سه بشقاااااب😲

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

جلوی خانواده ات به همسرت بی احترامی کردی اونم گازت گرفته؟!!!فعلا از نظر زشتی عمل جفتتون با هم برابرین نیازمند جزئیات دیگه ای برای حق دادن و قضاوت هستیم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق ...

گاو میشه گفتی یا چاق؟گاق یعنی کدوم کلمه

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

واقعا این جوری باهم صحبت میکنین 😐من به شوهرم یک بار گفتم احمق از دستم کلی ناراحت بود 😐😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گفتم عالی بود ب شوخی ک همیشه شوخی میکنیم گفتم از دست پخت مادرشوهرم بهتر بود شوهرم گفت نه از دست پخت خواهرم بهتره بود و بعد خندیدیم

2706