1464
1521

بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق میشه هرگی توماه رمضون زحمت کشیده لاغر شده دوباره گاق میشه ب سفارش قبل شوهرم ک کفته بود نذاذ بخورم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1517

چی شده ؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

عجب طرز بیانِ عجیبی

طلاق تنها راهه حله واسه این درجه از بی حرمتی بینِِ طرفین

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1334
بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق ...

سه بشقاااااب😲

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒

جلوی خانواده ات به همسرت بی احترامی کردی اونم گازت گرفته؟!!!فعلا از نظر زشتی عمل جفتتون با هم برابرین نیازمند جزئیات دیگه ای برای حق دادن و قضاوت هستیم

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
بچه ها خونه مامان من بودیم سر سفره مامانم میخواست ماکارونی بریزه 3 بشقاب واس شوهرم گفتم نه مامان چاق ...

گاو میشه گفتی یا چاق؟گاق یعنی کدوم کلمه

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

واقعا این جوری باهم صحبت میکنین 😐من به شوهرم یک بار گفتم احمق از دستم کلی ناراحت بود 😐😐😐

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گفتم عالی بود ب شوخی ک همیشه شوخی میکنیم گفتم از دست پخت مادرشوهرم بهتر بود شوهرم گفت نه از دست پخت خواهرم بهتره بود و بعد خندیدیم

1476
بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گف ...

خووووووووب

برای سلامتی داداشم یه صلوات میفرستین لطفا

تو جمع گفتي بهش گاو؟

تو پيام هم گاو!!!

اخه اين چه طرز صحبته.من به شوهرم تو جمع صد برابر بيشتر احترام ميزارم.شخصيت مردت انگار واست مهم نيست.

اصلا اين لحن صحبت برازنده يك زن نيست،رو خودت كار كن.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
بعد من یکم ناراحت شدم واس لوس کردن و اینا ک بحرفم نکرد و خورد.اخر غذا مامانم گفت ببخشید بدمزه بود گف ...

چه شوخي زشتي ميكني

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
1514