منم تامپون میخامممممم خوشابحالتون ک میتونین استفاده کنین

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حتما واکسن اچ پی وی رو بزنید جدیدا خیلی شیوع پیدا کرده استخر هم راه انتقالش هست

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
چي هست نشنيدم

اچ پی وی؟ ویروسه عفونت ایجاد میکنه زگیل تناسلی و اینا من از استرسش دگ استخر نمیرم تا بزنم   

بعد شنا با صابون گوگرد خودم رو میشورم تامپون نمیذارم

من میدونم چی میذاری 😃

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
کاپ هم نمیذارم  اون برای اوقات پریود بودنه دختر شیطون

پس چجوری میری شنا وقتی پری داری

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
نه احتمال انتقال از طریق استخر کمتر از یک هزار هست

واقعاااا؟   منو ترسوندن پس من استرسشو از دبیرستان ک خوندیم دارم تا الان باهامه ..

2706