2726

منم تواین سایت تعریفشو شنیدم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینام دیدن معروف شده هر روز قیمتشو میبرن بالاترا مگ ۹۷ تومن نبود کرمشم ۴۷ اه گندشو در اوردن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728

منم داروخانه رفتم خودش خیلی تعریف کرد گفت زدم مژهام از این رو به اون رو شده😕استفاده کن خوب بود منم برای مژهام بخرم😉

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

سريتا تا زماني كه استفاده كني خوبه،ولي بعد قطع كردن تاثيري نداره

من تقويت كننده ابروش رو استفاده كردم معجزه نكرد ولي خيلي هم تاثير نداشت

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
تقویت مژه ۱۲۰ تومان کرم ابرو ۶۰ تومان

واتتتت ۱۳۰؟ خداوکیلی میگن چرا ایرانی نمیخرید ...جنس خارجی با اینهمه نوسان دلار ۵ تومن قیمتش فرق کرد وای خدایااااا باورم نمیشه چطو ب اینا گیررررر نمیدن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
۱۳۰ اشتباه نوشتم ۱۲۰

اره متوجه شدم ....چطو دستون میره من حاضرم ی ملیون بدم خارجی بگیرم ولی ازین ایرانیا تا وقتی عادم نشدن نخرم اه عصابم بهم ریخت دگ ب کسی معرفی نمیکنم سریتارو مسخره کردن

شما قبلا استفاده کردین راضی بودین

من ن ولی خواهرم و چند تا از دوستام خیلی تعریف میکردن خیلی اصن موثر بود اوایل ک اومده بود تازه ۴۰ تومن بود بعد شد ۹۷ الانم ک ۱۳۰ نمیدونم چی بگم والا همه این تغییر قیمتا برا جنس داخلی طی کمتر از ۱ سال ...حالا منو نبینین حرص و جوش میخورم اگ اثر دهی مهمه براتون اره من خیلی تعریف شنیدم اینم ک میگن بعد از قطعش  ریزش برمیگرده رو راستش تازگیا شنیدم ینی قبلا ک اینجور نبود الان نمیدونم شاید کیفیتشون تغییر کرده

2706