2410
2553
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت

1000 بازدید | 82 پست

خونه خواهرشوهرم بودم مانتومو خواهرشوهرم باشلوار شوهرم انداخت لباسشویی رنگ شلوارش اومد مانتوم عاااشق مانتوم بودم داغون شد حالا مادرشوهرم میگه پول میدم فرداشب برین مانتو بخرین واسه عیدیت یا سیاه بخر یا سورمه ای منم رنگ روشن دوس دارم اون مانتومم صورتی کمرنگ بودش

چیکار کنم نمیخوام رنگ تیره بخرم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ننه شوهر خوبی

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2720

بگو رنگ تیره مدلش خوب نبود

به اونچه اصلا😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2714

باز خوبه جبران کرده من اگه بودم میگفت چرا رفتی مانتو روشن خریدی خواستی روشن نخری

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

تو پولشو بگير برو هر رنگي دوست داري بخر اينم سوال داره😁😁😁

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
2706