1147
1254
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت

940 بازدید | 82 پست

خونه خواهرشوهرم بودم مانتومو خواهرشوهرم باشلوار شوهرم انداخت لباسشویی رنگ شلوارش اومد مانتوم عاااشق مانتوم بودم داغون شد حالا مادرشوهرم میگه پول میدم فرداشب برین مانتو بخرین واسه عیدیت یا سیاه بخر یا سورمه ای منم رنگ روشن دوس دارم اون مانتومم صورتی کمرنگ بودش

چیکار کنم نمیخوام رنگ تیره بخرم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

چه ننه شوهر خوبی

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

برو رنگ مورد علاقه خودتو بخر اصلا به روت نیار

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش...حالا که خوندی میشه یه دونه صلوات واسم بفرستی؟❤دوست عزیزی که نظرت مخالف نظر منه باید بدونی که هرکس عقاید شخصی خودشو داره و اصلا نیازی نیست عقاید و نظراتتو به زور بکنی تو مغز من🤒😑
1274

تو پولشو بگير برو هر رنگي دوست داري بخر اينم سوال داره😁😁😁

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
1226

میخوام باشوهرم برم رنگ روشن پرو کنم خوشگل بشه بگم شوهرم روشن خوشش اومد

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
1241