2737
2734
عنوان

😐عقده پربازدید شدن😐

302 بازدید | 32 پست

سلام 

نمیدونم چند نفر با من هم عقدین 

ولی رسما داره حالم از یه سریا بهم میخوره 

منظورم به شخص خاصی نیست جبهه گیری نکنید کلی میگم

عقده پر بازدید شدن بیماریه مسری خیلی از نی نی سایتیا شده 

نصف داستانای زندگی که میزارن فقط داستانه برای پر بازدید شدن هه 

یکی داستان میزاره خیلی پولدار بودم بعد با یه خانواده وصلت کردم که گدا بودن الان شام شبمو از تو اشغالا جمع میکنم :-/

کاری به اینکه چقدش راسته چقدش دروغ ندارم اما  بقیه میبینن پر بازدید شد

از فردا همه داستان زندگیا میشه همین موضوع پولدار بودم الان به گدایی افتادم چرا چون مادر شوهرم گداس

فردا یکی داستان زندگی میزاره من عاشق یکی شدم بعد خیانت دیدم از فردا داستان زندگیای که میزارن به امید پربازدید شدن همش راجب خیانته 

طرف داستان زندگیشو گذاشته تابلوووووه فقط داستانه بعد تو تایپکا لینک داستانشو میزاره که گزارش بزنید بترکه حالا دوباره تایپک داستانشو زده بچه ها متاسفانه تایپکم ترکید دوستان گفتن دوباره بزن :-/ 

مام که نفهمیدم اینو تقلید از یه تایپک دیگه کردی که چون همش میترکید پر بازدید شد 

یکی دیگه تایپک زده میخوام عکسمو بزارم هفتاد صفحه گذشته عکس نذاشته تا اینکه رفت تو پربازدیدا مام انگار عکس ندیده ایما حالا طرف چه تحفه ای هست که برا یه عکس این همه منتظریم:-/

بسه دیگه تموم کنید این بازیه کثیفو:-/

😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بازی کثیف رو؟؟؟😑😑😑😐😐

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731

همیشع برام سوال بود ک این پربازدید شدن چی داره خار میشع میره تو چشم بعضیا 🤔ایا جایز میده سفر رایگان میدن نی نی یار میشن تا یکی تاپیک میزنه همه تیکه میندازن پربازدید نمیشی کشش نده یا چیزای دیگ واقعا چه حوصله هایی دارینا ب چه چیزایی گیر میدین😂

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2738

مگه جایزه داره پربازدید شدن ؟ سطح فکر تا این حد پایین؟

کلی من داستان میخونم به این دید که ازش چیزی یاد بگیرم اگر هم دروغ باشه خداروشکر که کسی اینقدر رنج و ناراحتی نداره چقدر فکرتون روالکی مشغول میکنید

هرچی آرزوی خوب مال تو 

خوشم میاد اصلا تو فاز تاپیک زدن هم حتی نبودم 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

تو چرا حرص میخوری؟

تا جایی که یادمه اونی که دیشب گفت گزارش بزنین چون عکسش مونده بود تو تاپیک دیگه نمیتونست پاک کنه

فکر کنم تو هم یکی از اونایی بودی که واسه تاپیک لیموناد گزارش میزدی

2706