2733
2734

خواهشا اگر تحربه دارید راهنماییم کنید

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

۲۸ ک‌موعدم بود همون روز لک دیدم تا دو روز . دوتا شیاف گذاشتم قطع شد‌ بتام روز موعد ۱۹۲ بود

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تا سه روز داشتم . البته روز موعد نه.. دو روز عقب انداختم بی بی زدم + شد بعد لکه بینی دیدم تا چند ...

یعنی سه روز قبل از موعد یا بعداز موعدت؟

من دو روز قبل موعد لک داشتم دو سه روزه قطع شد

من ۲۸ سیکلم آز دادم‌مثبت بود روز ۲۷ و ۲۸و ۲۹ سیکلم لک دیدم. میترسم خارج رحمی یا پوچ باشه

2738
باید ۴۸ ساعت بعد ازمایشو تکرار میکردی 

مسافرت بودم واسم جور نشد فردا ۵ روز از پریم‌میگذره میرم باز بتا میدم

من ۲۸ سیکلم آز دادم‌مثبت بود روز ۲۷ و ۲۸و ۲۹ سیکلم لک دیدم. میترسم خارج رحمی یا پوچ باشه

عززیزم دورهاتون چند روزه است که بیست وهشت از دادید منم بیست وهشت پریم پری نشدم میخوام ببینم نشون میده

عززیزم دورهاتون چند روزه است که بیست وهشت از دادید منم بیست وهشت پریم پری نشدم میخوام ببینم نشون مید ...

دوره هام دقیقا ۲۸ روزه اس 

مسافرت بودم واسم جور نشد فردا ۵ روز از پریم‌میگذره میرم باز بتا میدم

خارج رحمی درد و خونریزی زیاد داره معمولا 

بهش فک نکن 

بکی دو هفته دیگه برو سونو برا دیدن ساک

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706