2726
عنوان

لاغری بیاین لطفا

132 بازدید | 14 پست

سلام من مجردیم خیلی لاغربودم ازدواج ک کردم چاق شدم 

قدم 174 وزنمم 85

ی هفتس شام رو کلا حذف کردم 

کالری شماری میکنم 

میوه میخورم کیوی مخصوصا ک یبوست نگیرم 

قبل ناهارم یا آب میخورم یا نعناع تازه کلی جلوی اشتهامو میگیره 

بنظرتون با این روش ماهی چند کیلو میتونم کم کنم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من اصلا نمیتونم رژیم بگیرم ولی ورزش میکنم

رانندگی میرم تموم شه میرم باشگاه با ورزش بهتره متاسفانه من نمیتونم تو خونه ورزش کنم فقط بعضی روزا حلقه میزنم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
رانندگی میرم تموم شه میرم باشگاه با ورزش بهتره متاسفانه من نمیتونم تو خونه ورزش کنم فقط بعضی روزا حل ...

من توخونه خییلی راحت ورزش میکنم. دوساعت. نیم یا یک ساعت رقص بعد 6000ههزارتا طناب میزنم 

من توخونه خییلی راحت ورزش میکنم. دوساعت. نیم یا یک ساعت رقص بعد 6000ههزارتا طناب میزنم 

من آپارتمانم نمیتونم طناب بزنم 

پایینی گناه داره 

رژیم غذایتت چطوره

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارتون بیاد، هزینه شم خیلی مناسبه واقعا🙂🙂🌹

اینم لینکش 👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی
برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، اختلالات تیروئیدی،کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من آپارتمانم نمیتونم طناب بزنم  پایینی گناه داره  رژیم غذایتت چطوره

همه چی میخورم. من اول 80 کیلوبودم ینی بشکه بودم همه مسخرم میکردن. الان 15 کیلو لاغر شدم. ولی حجمم خیلی کم شده انگارالان 55 کیلوام. واس خودم مانکن شدم. غذاهم همه چی میخورم. باورکن هیچچی ب اندازه طناب لاغر نمیکنه مخصوصا شکم و پهلورو

همه چی میخورم. من اول 80 کیلوبودم ینی بشکه بودم همه مسخرم میکردن. الان 15 کیلو لاغر شدم. ولی حجمم خی ...

اخه نمیتونم طناب بزنم ک 

من از امروز برنجم حذف میکنم

2706