2410
2553

تاپیک زدم گفتم توی اقدامم پریشب جسم خیلی سنگین بلند کردم و از پریشب کمر دردو دل درد و زیرشکمم خیییلی دردمیکنه

تا پریشب قرص مدروکسی مصرف میکردم امروز کمی خونریزی داشتم وتا موعدم پنج روز مونده

ایا پرید شدم

یا اینکه باردارودم سقط داشتم.؟؟؟؟ 

بیبی چک بزن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بی بی بزن نشون میده ما الان چی بگیم بی بی خارجی بزن تا ده روز قبل موعد هم نشون میده اونایی که شکل خودکاره و بلنده 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2720
بزنم نشون میده اگه بوده باشم؟؟؟

اره 

هر وقت اقدامی عزیزم کار سنگین نکن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

مگه پریود شدی مگه تو بچه ای وقتی تواقدامی چیز سنگین بلند میکنی هاان اون همه دارو کوفت میکنیم بدنمون داغون میشه چرا بچه بازی درمیاری من بدبخت ازخونم تکون نمیخورم انشالاه هیچیت نیست

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2706