2737
2734
عنوان

این فروشنده مترو چش بود؟

382 بازدید | 32 پست

با پسرم نشسته بودم تو مترو  فروشنده ها میچرخیدن و تبلیغ میکردن که یکیشون جنساشو آویزون کرد رو میله بالای سر من .

ایستگاه بعد من باید پیاده میشدم بلند شدم برم سمت در سرم خورد به جنساش چوب لباسی اش به خاطر برخورد به میله  صدای تق داد برگشت گفت خانووووم بگو برش دارم جنسام خراب شدن  من گفتم سرم خورد ببخشید

خانوم فروشنده شروع کرد با صدای بلند گفت خانووومایی که با شوهرشون مشکل دارن سوار مترو نشن ما هم مشکلاتمونو میزاریم پشت در مترو سوار میشیم تو خونه هم همبنطور مشکلاتو بزارید پشت در خونه وارد بشید بچه هاتون چه گناهی دارن والا ما اینجا زحمت میکشیم نمیتونیم عقده های زنایی که با شوهراشون درگیرن تحمل کنیم😐😐😐😐

همه خانما نگاه میکردن ببینن الان دعوا میشه من چی جواب میدم باور کنید منتظر بردن اتفاقی بیفته گوشی در بیارن فیلم بگیرن پخش کنن 😁

جواب خانم فروشنده رو ندادم هر چی بیشتر سکوت میکردم حرفای بدتری میزد دنبال دردسر میگشت نگاهشم نکردم رسیدم به ایستگاهی که باید پیاده میشدم در باز شد اومدم بیرون فروشنده با لحن متعجب  و آروم گفت جواب نمیدی ؟ خدا جوابتو بده خخخخ

خودش پر مشکل و عقده بوده بنده خدا

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه تخته ش کم بوده بی خیال

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738

گیساشو میکشیدی 😒😒

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

خوب کاری کردی جواب ندادی این روزا خیلیا گشنه تشنه هستن  منتظرن یکی بزن توگوششون یه قطره خون بیاد تا دمار از روزگار طرف دربیارن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

معلومه از اونا بوده که منتظر یه حرفی هستن شر درست کنن ناراحت نباش دلش از یه جای دیگه پر بوده رو سر شما دق و دلیشو دراورده

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706