2733
2734
عنوان

برداشتن خال سطحی

13682 بازدید | 10 پست

سلام خانما من چند تا خال ریز سطحی رو صورتم هست میخام بردارم کا بعدش برم میکرو نیدلینگ صورتم واسه لک. بنظرتون خال دوبازه بزمیگرده؟ کسی تاحالا خال برداشته؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خال بر نمیگرده ولی ممکن جاش چاله بشه..

بنظرتون بردارم؟ خال بهتر از چاله چولهست

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2728
بنظرتون بردارم؟ خال بهتر از چاله چولهست

من از چال متنفرم.. سه تا خال ریز پیش بینیم با فاصله دارم که رو زیباییم تاثیر گذاشته همه میگن بهت میاد ولی خودم دوست ندارم خال.. ولی اندازه موهای سرم آدم دیدم که خالشون عین من بوده و گوشتی نبوده برداشتن جاش معلومه چال ریز افتاده..منم نمیخوام بردارم جاش سه تا چاله باشه هرکی ببینه بگه جای جوش و.. لااقل الان میگن خال..

میگن میشه روشو بری رنگ پوست خالکوبی بزنی هرکی ببینه متوجه نشه میگن عین پوست خود آدم میشه.. ولی شنیدم خیلی خالکوبی درد داره خصوصا صورت..تحملشو ندارم..😕

من برداشتم فقط جاش مونده بود که برا لکه گیری رفتم هیچ اثری نموند 

خال شما سطحی بود؟ برای لکه گیری رفتید منظور دوباره لیزر کرد واستون؟ من یکماهه خال صورتمو لیزر آر اف کردم و جاهاش قرمز شده ممکنه نره و جاهاش بمونه 

خال شما سطحی بود؟ برای لکه گیری رفتید منظور دوباره لیزر کرد واستون؟ من یکماهه خال صورتمو لیزر آر اف ...

بله سطحی بود یک جلسه هم برا لکه گیری رفتم  

فقط از اون کرمی که بعده لیزر داده بزن آره قرمزی هاش میره اگه نرفت برو دوباره برا لکه گیری فعلا یک ماهم ادامه بده کرمتو

بله سطحی بود یک جلسه هم برا لکه گیری رفتم   فقط از اون کرمی که بعده لیزر داده بزن آره قرمزی ها ...

بمن کرم ترمیم کننده سی گل داده که روزی یکبار گفته بزن و گفت یکماه هم صبر کن جاهاش نرفت بیا دوباره لیزر میکنم ولی خیلی نگرانم الان یکماه گذشته همه جاهای لیزر خیلی افتضا مونده؛ بعضی ها میگند شاید اصلا جاهاش نره و بعضی هام میگند شاید یکسال زمان ببره تا بهبودی کامل

2738

سلام

من دو تا خال متوسط برجسته روی صورتم داشتم رفتم مطب دکتر محقق  برداشتم. با یه دستگاه سوزوند نه خونی اومد نه درد داشت. جاشم نموند. اونجا میکرونیدلینگ هم انجام دادم تقریبا 3ماه بعدش

شماره مطبشم اینه 44219771 

بمن کرم ترمیم کننده سی گل داده که روزی یکبار گفته بزن و گفت یکماه هم صبر کن جاهاش نرفت بیا دوباره لی ...

عزیزم شما جای خالهاتون رفته؟ 

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️