2737
2734

بنا ب دلایلی الان 3 روزه خونه مادرشوهرمم. بچه هامم دوتاش سرما خوردن شدید. هشت ماهشونه. بخدا س شبه کاملا تا صبح بیدارم. تب سرفه و استفراغ. مادرشوهرم اصلا نمیاد بگه بیام کمکت. شوهرم یکیشو میگیره منم با اون ک بیشتر اذیت میکنه. امروز دیگه خیلی اذیت شدم. خیلی. تا خود صبح پلک نزدم. بچه ها رو هم ساعت ده بود ب شوهرم گفتم ی نیم ساعت نگه دارید من بخابم. دیدم دوتایی شدید دارن گریه میکنن دیدم نمیشه پاشدم. مای بی بیشون رو شدید خیس کرده بودن. حداقل انتظار داشتم مادرشوهرم ب جا اینکه نشسته و الکی میگه قربونتون ی نگاه می‌کرد. یا فرنی شون رو میداد. عوضشون کردم مادرشوهرم رفت صبونه درست کرد و انداخت صدبار ی شوهرم گفت بیا بچه ارو بده ب من بیا صبونه بخور.منم با اون یکی تو خونه میچرخیدم.یعنی  یک کلام ب من نگفت  بچه ات رو بده ب من بیا بخور. بعد یک ساعت بهم میگه نمیخوری، شوهرم اومد تو اتاق گفت بده دوتایی میگیرم برو بخور. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برای راحتی خودت میگم از هیچکس تو زندگیت توقع نداشته باش اون اگه کمکت میکرد لطف میکرد حالام که نکرده وظیف اش نبود بیخیال این روزا هم میگذره

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
توقعت زیاد نیست ولی کاری هم نمیتونی بکنی برو صبحانه رو بخور حالت بد نشه

ناهار درست میکنه ولی من تحت هر شرایط جمع میکنم میشورم. امروز دیگه دست نمی‌زنم. بدجنسی رو تمرین میکنم

برای راحتی خودت میگم از هیچکس تو زندگیت توقع نداشته باش اون اگه کمکت میکرد لطف میکرد حالام که نکرده ...

زورم از اینه دو روز دیگه میخایم یک هفته بریم جایی، شوهرم مادرش هم راهیی کرده. اصلا حوصلش رو ندارم 

بچه دختراش رو میگیره. جوونه. درسته. میگم حوصله نداشت. نمیتونست ب منم بگه ی دقه میگیرمش بیا بخور

حق داری از خستگی زیاد کم اوردی 

خدا کمکت کنه ان شاءلله و نی نی های خوشگلتم زودی خوب بشن 😍🙏

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2706