2726
عنوان

زرنگ بازی مادرشوهر و اغفال شوهر

431 بازدید | 16 پست

من هر وقت میخوام برم خونه مادرشوهر میپیچونه  اما یجور که شوهر نفهمه  بعد وقتی پدرشوهرم مریضه و نیست دکتره و...هی شوهر میگه زنگ بزن دعوتش کن تارفش من..تازه الان بچم هم سی روزس...خیلی پرتوقعه...نمیدونم باید چطور برخورد کنم. مامانش تنها میمونه میگه بگو خواهرت بیاد پیشت بخوابه من مامانم تنهاس برم پیشش...من چیکارر کنم با این بشر حوصله دعوا هم ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان شوهرم که تنها میمونه شوهرم میگه تو بگو یا خواهرت یا مادرت بیان پیشت من برم پیش مامانم تنها نباشه...اخه من بچم سی روزشم نشده...من و بچه رو تنها بزاره بخاطره اون خاننم

2728
مامان شوهرم که تنها میمونه شوهرم میگه تو بگو یا خواهرت یا مادرت بیان پیشت من برم پیش مامانم تنها نبا ...

عزیزم بیا یکم منصف باشیم تو هم مادری فکر کن پسر دار بشی عشق بدی بزرگش کنی ببخشید, یکمم نفهمی کنی حالا با زنش چون هیچکی کامل نیست ولی اون خانم شوهر شما رو کلی تحمل کرد تو بارداری بعد زایید بعد بالا سرش بود وووو.... صبوری کن بخاطر خدا تازه بهتر از اینه که بیاد خونت بخوابه معذب بشی اگه هرشب نیست بذار بره با خدا بخاطر صبوریت معامله کن خدا بهت عروس خیلی خوب بده

اگر شرایط اینطوریه فعلا که تنها هستن ایشونو دعوت کنین بیاد پیش شما همه باهم باشین دوسه شب 

منم باشم مادرمو تنها نمیذارم خودتم باشی همینطور 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
یه دختر داشته که شوهر داده....پدرشوهرم مریضه رفته دکتر چند روزه...چه گیری کردم من...اخه زن گنده شب ا ...

ربطی به گندگی نداره والا منم مامان بزرگم میترسه پیری عارضه زیاد داره پیر مثل بچه میشه اگه بچه هاش دورن بذار پسرش بره اگه بد کنه بامادرش و مادرش دلش بشکنه که تو زندگی خدایی ناکرده بدمیبینید,  تو صبوری کن عزیزم کلی صواب داره فکر کن مامانته و داداشت چه انتظاری از زن داداشت داشتی

اگر شرایط اینطوریه فعلا که تنها هستن ایشونو دعوت کنین بیاد پیش شما همه باهم باشین دوسه شب  منم ...

احتمالا مادرشوهرش نمیاد که عروسش معذب نشه ولی زنش باید بهش بگه برو مامانت گناه داره اگه دلت میخواد بگو بیاد اینجا بعد میشی تاج سر شوهرت میگه چه زن باشعوری اگه غر بزنی شوهرتو باختی زرنگ و صبور باش

من دلم برای پدرشوهرم تنگ شده 😢😢😢😢

با این که بهش خوبی زیاد کردم و پیش خودم بود همش عذاب وجدان دارم که کوتاهی کرده باشم 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

با آدمهای پیر مهربون باشید

2706