2726
عنوان

پسر نه ماه من

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 21 پست
كم خوابي معمولا از اينه كه بچه والدين كم خواب هم داره و خيلي هم شيطونه و دوست داره بازي كنه .

اره خیلی شیطون و وروجک هست ولی من و باباش کم خواب نیستیم.من خودم عاشق خواب هستم :)))

چون میگن با همون سرلاک غنی شده و غذاها و شیری که میخوره اهن بدن تامین میشه...بجاش اینجا حتما ویتامین ...

اخه من ی جا شنیدم که این اهنی که ما بصورت قطره یا قرص میخوریم. اصلا بدرد نمیخوره

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر چرا ازمایش برا بچه نمینویسن؟

وای یادم میاد پسر اولیم ۴ روزه بود که زردی داشت

اونزمان با ازمایش خون اندازه زردی میگرفتن. اینقد بچم اذیت کردن که نگو. تا از اون دستای کوچولوش با سرنگ خون گرفتن 😭😭

حالا خوب شده دیگه زردی با نوار سنجیده میشه

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728