2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا ولی دکترم ب من گف اینی ک من گرفتم خیلی خوبه روش نوشته  Germany

مال منم آلمانی بود خوب جواب داد 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731

من دکتر بهم داد دو دوره شش ماهه خوردم خیلی جوشامو برد و کم کرد ولی باید ازمایش بدی کبدتو چک کنی مال من ورقش الومینیومی بود عوارضش ریزش مو و خشکی پوست سری دوم هم خارش شدید پوست شکممم تا یه هفته بود بعد خوب شد

کلا پوست را صاف می کنه و دوره درمان‌ش طی بشه پوست زیباتر میشه 

جدی؟منم تقریبا یه دوره است دارم استفاده میکنم چنتاییش مونده اولش کل جوشام ریخت بیرون اصلا افتضاح شد صورتم☹مال من نوشته نورم اسکین سرچ کردم همون راکوتانه

2738
من پوستم خیلی چربه . رو چربی پوستم تاثیر داره؟

واقعا یادم نمیاد چربی پوستم هم تغییری کرده یا نه ولی من بعد راکوتان جوش های خیلی بد نزدم دیگه الان که چند سال ازش گذشته گاهی جوش های ریز می زنم ولی نه اون چرکی های سابق 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
جدی؟منم تقریبا یه دوره است دارم استفاده میکنم چنتاییش مونده اولش کل جوشام ریخت بیرون اصلا افتضاح شد ...

اولش همه برون ریزی دارند 

من ماه اول استفاده یه جوش خیلی بزرگ بالای پلک چشمم زد که ظرف چند ساعت خیلی بزرگ شد نصف صورتم پف شدید مرد ولی جوشه که خالی شد منم با جوش های چرکی خداحافظی کردم دیگه 

آره دوره استفاده تموم بشه پوست خیلی خوب میشه 

یعنی جاهاشم تا حدودی میرع؟اخه واسه من جاهاش قرمز مونده

من کنارش صابون tcc  هم مصرف می کردم 

تی سی سی جای جوش را خیلی سریع میبره البته برای من این جوری بود