2733
2734

سلام

من وسواس فکری وعملی دارم😔

شما چه وسواسی دارید؟!

ینی یه روزی میاد وما  هم خوب شده باشیم !

دوستانی که درمان شدند لطفا بگید که چطور درمان شدید؟!

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي من رو دستام تو دستشويي خيلييييي وسواس دارم يعني انقد ميشورمشون خسته ميشم بعد ميام بيرون

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2731

من چند سال پیش وسواس تمیزی داشتم.الان که یادش میفتم از شوهرم و پسرم باوجودی که کوچیک بود خجالت زده میشم.دیگه رفتم دکتر اعصاب و روان با دارو رفع شد.هنوزم که یادم میاد عذاب وجدان میگیرم.شوهرم خیلی صبوری کرد واقعا.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
واي من رو دستام تو دستشويي خيلييييي وسواس دارم يعني انقد ميشورمشون خسته ميشم بعد ميام بيرون

مامانم اینطوره

من تو غسل گرفتن مشکل دارم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2738

من كلا از دستشويي رفتن بدم مياد😭😭😭😭

بخدا بعضي روزا صبح ميرم دستشويي تا شب نميرم

اب اينا زياد نميخورم ك دستشويي لازم شم

رو دستامم افتضاح وسواس دارم تو دستشويي😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

من وسواس جارو برقي ، وقتي بكشم خونه تميز باشه مدام جارو به دستم دنبال شوهر و بچه پشت سرشون ، مثلا از حمام بيام بيرون زياد رو فرش و تو راهرو راه برم حس ميكنم بايد الان زير پامو جارو كنم چون زياد راه رفتم حتما كثيف شد ، ولي براي درمانم بعضي وقتها اصلا جارو نميرنم الان يه هفته است نزدم فمرشم نميكنم فقط موقعي كه حارو برنم پشت سرش تا چندين روز داغونم هي بايد بسابم كثيف نشه

آرزوها پيله هايي در دل هستند كه با اميد پروانه اي ،بال گشوده و به سوي خدا اوج مي گيرند .
2706