2737
2734
عنوان

لاغری بعد زایمان

249 بازدید | 13 پست

من در دوران حاملگی ۲۰ کیلو وزن اضافه کردم. بعد زایمان طبیعی ۸ کیلو آن کم شد و الان خیلی چاقم و خیلی عصبی شدم . الان تقریبا ۲۰ روز از زایمانم می گذره. به نظرتون از چه زمان می توانم ورزش کنم؟ و چه کاری انجام بدهم که وزنم کم شود؟

فکر کنم ۶ماه بعدش

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا به منم همه میگفتن لاغر میشی بچه م الان تو ۶ماهه هنوز ۱۰ کیلو دارم شیرمم ازاول کم بود میخوام از شنبه دیگه رژیم بگیرم بچه مم خواه ناخواه الان بیشتر شیرخشک میخوره الان که به غذاهم افتاده میخوام رژیم بگیرم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

من ۲۱ کیلو اضافه وزن داشتم. الان که پسرم ۱۱ ماهه است، فقط ۱.۵ کیلو باقی مونده. رژیم نداشتم. فقط شیردهی و ۲ یا ۳ بار در هفته پیاده روی 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
والا به منم همه میگفتن لاغر میشی بچه م الان تو ۶ماهه هنوز ۱۰ کیلو دارم شیرمم ازاول کم بود میخوام از ...

تو شیردهی لاغر میشی اگه بتونی به بچت شیر بدی راحتتر لاغر میشی من از وزن 89 بارداری الان شدم 65 کیلو

تو شیردهی لاغر میشی اگه بتونی به بچت شیر بدی راحتتر لاغر میشی من از وزن 89 بارداری الان شدم 65 کیلو

تواین ۶ماه نشده ازاین ببعد نمیشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

سلام به همه. من تازه عضو این سایت شدم. تا قبل این تاپیک هارو میخوندم ولی عضو نبودم. امروز عضو شدم. من ماه ۵ بارداری هستم. یعنی تا اخر بارداری چقدر اضافه میکنم؟ تا الان نسبت به وزن اولیه م ۴ کیلو اضافه کردم.

عزيزم اصلااااجوش نزن منم عين توجوش ميزدم كم كم كم ميكني من پسرم٤ماهشه تاااازه شكمم رفته تولاغرشدم تا ...

گن میزدی عزیزم من فقط ماه اول بارداریم گن بستم😏😏😏افتادیم تو گرما دیکه نتونستم

😍😍😍