1265
1273

سلام ..

اونایی ک آفرودیت دارن و این انرژی و تو وجودشون دارن بیاین باهم گپ بزنیم 

و اونایی ام ک میخوان آفرودیتشون و بالا ببرن بیان اینجا ..

اول اینکه ی توضیح مختصر در مورد آپشخصیت های یونان قدیم از جمله آفرودیت میگم ک اونا ک نمیدونن بدونن

هفت تیپ زنانه

۱-دختر ِ پذیرنده(پرسفون)

پرسفون

من مردی رو دوست دارم که قویتر و محکمتر از من باشه تا بتونم کامل به او تکیه کنم…بتونه دنیای عمیق ِ درون منو درک کنه .بتونه راهنمای مادی و معنوی من باشه و درست و غلط پدیده ها رو بمن نشون بده…وسعت فکرش و استحکام شخصیتش برای من جذاب باشه و با مغناطیس وجودش، منو محو خودش کنه…منو ازین غُربت و تنهایی که تو خانواده و جامعه دارم نجات بده…چیزای دیگه مثل پول و مقام و شهرت و سن و سال و یا حتی جذابیتهای ظاهری برای من از الویت اول برخوردار نیستند.بدون او من دچاراضطراب، کمبود ِ اعتماد به نفس و تزلزل شخصیتی میشم.من از خودم سبک و سلیقه ای ندارم و هر چیزی رو که او دوست داشته باشه منم همونو دوست خواهم داشت.من او را بعنوان سرور خود خواهم پذیرفت.

۲-زن انحصار طلب(هِرا):

هرا

-من مردی رو میخوام که مایه سربلندی من جلوی زنهای دیگه باشه…بتونم بهِش افتخار کنم..امکانات و موقعیت ممتازی تو جامعه داشته باشه…همه جا نفوذ و بُرش داشته باشه…دو نفری مثل یک پادشاه و یک ملکه چشمها رو بسمت خودمون خیره کنیم…اون باید وجود منو از خودش هم بیشتر دوست داشته باشه…اون باید فقط و فقط به من فکر کنه و در تملک من باشه..من هم همه ی دوستانمو حذف میکنم تا در اختیار او باشم…اون باید هوسهاشو کشته باشه و حتی توی خیالش هم به هیچ زن دیگه ای حتی مادرش توجه نکنه.وفاداری یک مرد اصلیترین معیار من برای انتخاب یک مَرده.

۳-زن مرد ستیز(آرتمیس):

آرتمیس

-من مردی رو می پسندم  که بخاطر مرد بودن، خودش رو سَرتر از من ندونه..نه در تحصیلات،نه در دارایی،و نه حتی در فیزیک بدنی احساس ِدر راس هرم بودن و برتر بودن نکنه…یک زندگی مشترک با فعالیتها و منافع مشترک بدون رومانتیک بازی و احساساتی گری.اگر مردی بخاطر جنسیت مردانه اش بخواد به من زور بگه و یا من رو تحقیر کنه،با تمام توانم باهاش می جنگم و از این کار پشیمونش می کنم.

۴-زن ِ مادرگونه( دیمیتر):

دیمیتر

-من مردی رو میپسندم که قدردان زحمات و حمایتهایی که از او میکنم باشه…نمیخوام برام کار خاصی بکنه و مِنَّتی روی سرم داشته باشه…همین که فداکاریهای مادرگونه ی منو ببینه و ازم سپاسگذار باشه برام کافیه…تمایل من برای بخشیدن بیشتر از دریافت کردنه.

۵-زن خردمند(آتنا):

آتنا

-من از مرد احساساتی و لوس و رومانتیک خوشم نمیاد ..مردیکه میخواد وارد زندگی من بشه،باید باهوش و متفکر و موفق باشه…باید دنبال هدف باشه…بتونه درآمد خوبی کسب کنه…همیشه به فکر پیشرفت باشه…فقط هوش و سطح بالای تفکر اونه که میتونه منو سیرآب کنه…اگر بافکر و منطقی باشه خوشبختی در دسترس هردوی ما خواهد بود.

۶-زن عاشق پیشه(آفرودیت):

آفرودیت

-من عاشق مردی هستم که منو از عشق و شور و هیجان به وجد بیاره..مردی با فیزیکِ جذاب و چهره ای خواستنی که هرلحظه منو از عشق سیراب کنه…مردی عاشق پیشه و رومانتیک که همیشه با کارهای جدید منو غافلگیر کنه و به زندگی مشترکمون تنوع ببخشه.اینکه چقدر روشنفکر و باهوش و تحصیلکرده است،اینکه چقدر اصالت خانوادگی داره ویا اینکه چه مقامی در اجتماع داره برای من اهمیت زیادی نداره… مهم اینه که ما بتونیم از زندگی حسابی لذت ببریم…لذت دونفره از تفریح و گشت و گذار…لذت هماغوشیهای مُدام.

۷-زن وظیفه گرا(هِستیا):

هستیا

-من جذب مردی ساکت و آروم و محجوب میشم…مردی فهمیده که خانواده دوست و نان آوره و دنبال شَر و شور نیست…مردی که مستقل و کارآمده و درک میکنه که من همسر خوبی برای او هستم…من زن وظیفه شناسی هستم و همه ی امور شوهر داری و بچه داری رو طبق وظیفه انجام میدم…من باورها و اعتقادات شخصی خودم رو دارم و دخالتی در سبک زندگی شوهرم یا فرزندانم نمیکنم..من زن بدون قضاوتی هستم… من وظایف خودم رو بعنوان یک همسر یا یک مادر،بخوبی انجام میدم تا احساس رضایت درونی داشته باشم. در بندِ مادیات و چشم و هم چشمی نیستم.برای معنویات و درونیات خودم ارزش بیشتری قائلم و کاری به کار دیگران ندارم.

نویسنده: دکتر پرویز علی وردی (روانپزشک)

ابراز علاقه مردان به معشوقه هاشو درطول تاریخ:مردان دهه پنجاهی:شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مسته تو😍مردان دهه شصتی:دنیا دیگه مثل تو نداره،نداره نه نمیتونه بیاره😘مردان دهه هفتادی:دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت😓😂   مردان دهه هشتادی:(بوووووووووق)😂😐خودشم بوقه کامیون 😲😕😂از دهه نودیا هم ک فعلا اطلاعات دقیق در دست ندارم 😁  نکته اول👈 پنج دیقه اس عضو شدی بمن درخواست دوستی میدی ؟�😕😐 😐😐😐😐بقول نیلای برو ب عمت در خواست دوستی بده 😒      نکته۲👈  بیخودی هم  بمن توهین نکن اگ دعوادوس داری برو پشت سایت بیام😈🔪⛏🗡نگانکین انقد مسخره بازی و شیطنت دارم به موقعش خیلی شیک و مجلسی *برخوردی فراتر از جدیّت*😂دارم ...خلاصه بمن نخور لب پر میشی ،لب تر کنم پر پر میشی😎نکته۳👈 امضامم بخودم مربوطه 😊

من تست رو انجام دادم یه ۳۱داشتم و دوتا ۳۰

آفرودیت(عشق طلب و هیجانی)۳۱

دیمیتر(مادر دلسوز)۳۰

آرتمیس(زنی که هیچ مردی رو برتر نمیبینه)۳۰

که واقعا هر سه تاش به شخصیتم میخوره

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت👰🤵💃🕺ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنید😍

@ladygaga‍ 

@دوردونه76    

@13701393    

@خاطرهr    

@nazaniiiin    

بیایین گپ

ابراز علاقه مردان به معشوقه هاشو درطول تاریخ:مردان دهه پنجاهی:شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مسته تو😍مردان دهه شصتی:دنیا دیگه مثل تو نداره،نداره نه نمیتونه بیاره😘مردان دهه هفتادی:دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت😓😂   مردان دهه هشتادی:(بوووووووووق)😂😐خودشم بوقه کامیون 😲😕😂از دهه نودیا هم ک فعلا اطلاعات دقیق در دست ندارم 😁  نکته اول👈 پنج دیقه اس عضو شدی بمن درخواست دوستی میدی ؟�😕😐 😐😐😐😐بقول نیلای برو ب عمت در خواست دوستی بده 😒      نکته۲👈  بیخودی هم  بمن توهین نکن اگ دعوادوس داری برو پشت سایت بیام😈🔪⛏🗡نگانکین انقد مسخره بازی و شیطنت دارم به موقعش خیلی شیک و مجلسی *برخوردی فراتر از جدیّت*😂دارم ...خلاصه بمن نخور لب پر میشی ،لب تر کنم پر پر میشی😎نکته۳👈 امضامم بخودم مربوطه 😊

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279
من تست رو انجام دادم یه ۳۱داشتم و دوتا ۳۰ آفرودیت(عشق طلب و هیجانی)۳۱ دیمیتر(مادر دلسوز)۳۰ آرتمیس ...

چه خوب ک همشون نزدیک همن 

بنظر من اختلاف نداشتن بین این شخصیت ها ی شهصیت کامل و ایجاد میکنه ..

درواقع یک زن باید همشو داشته باشه ..

البته من تو نت خوندم ک هرا ها بسیار سیاستمدار و تو زندگی زناشویی اهل سیاست و موفقن ...

و آفرودیت ها کمی ساده لوح ان

هاااای✋🏻

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من که هم افرودیتم هم پرسفون همچین چیزی میشه ایا

بله میشه ...و خیلی ام خوبه

هاااای✋🏻

های کام هییِر دییِر 😀😀😀😀😀❤

1307
اینارو ول کن هم شوهرای خودمونو میخایم تمااام

متوجه نشدم گلم‌

من شخصیت اولم ارتمیس هست بعدش افرودیت🙂

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افکار منفی تو را نابود خواهند کرد. اونقدر از زاویه های مختلف به یک موضوع نگاه کن تا بتونی بهترین دیدگاه را پیدا کنی.
ویزگی های شخصیتی افرودیتهارا بخ‌ونید.خلاقیت .شور زندگی از ویزگی های این افراده

آفرودیت چیست؟

به انرژی زنانه ی وجود انسان، علی الخصوص زنان که مربوط به زیبایی و جمال و نیروی جنسی و شور جنسی می شود، آفرودیت می گویند

این انرژی از نیروی جنسی نشات گرفته و به شور جنسی ختم می گردد

شور جنسی به کنشی اطلاق می گردد که فارغ از غریزه ی انسانی است و شکلی متعالی از یک حس صرفا جسمانی می باشد

آفرودیت به یک زن کمک می کند تا جذاب باشد

به او قدرت می دهد تا زیبایی درون خود را نشان دهد

آفرودیت صرفا مربوط به زیبایی ظاهری نمی گردد و بیشتر مربوط به سیرت زیبا می باشد که درون یک زن جریان می گیرد و خود نمایی می کند

پس یک زن آفرودیت تایپ ( دارای کهن الگوی آفرودیت ) لزوما زیبایی ظاهری و حتی جسمانی ندارد

بلکه داری جذابیت درونی است

که نه بوسیله ی لوازم آرایش ایجاد شده

و نه توسط عمل پلاستیک روی صورت و اندام

تعدادی از زنان و دختران وجود دارند که فکر می کنند هر چه بیشتر آرایش کنند و یا هر چه بیشتر به ظاهر جسمانی خود برسند زیباتر خواهند بود و جذاب تر می شوند

در صورتی که نه هر که چهره بر افروخت دلبری داند، در وصف همین افراد گفته شده است

صورت آرایی و شیک پوشی و عمل پلاستیک بینی و گونه و لب و بوتاکس و … لزوما منجر به جذابیت نخواهد شد

شاید فرد زیبا شود، اما جذابیتی در کار نخواهد بود

چون همه ی اقدامات صورت گرفته صرفا بیرونی بوده و در درون تلاشی در جهت زیبایی سیرت صورت نگرفته است

واژه ی خوشگل می تواند شناخت درستی از آفرودیت به دست دهد

واژه ی خوشگل از دو کلمه ی خوش و گل تشکیل شده است

منظور از گل، همان آب و گلی است که انسان در ابتدا از آن سرشته شده است

و وقتی از خوش بودن این گل سخن به میان می آید، منظور همان سیرت زیبای یک فرد است

اینکه فرد فارغ از زیبا بودن و قشنگ بودن، خوش گل است

و این یک انرژی درونی خفته در درون تک تک افراد، علی الخصوص زنان است

آفرودیت جلوه های متفاوتی دارد، اما اصلی ترین جلوه ی آن در اتاق خواب و میان معشوق و معشوقه است

آن جاست که زن می تواند به صورت تام و تمام انرژی زنانگی ناب و خالص خود را به نمایش بگذارد و آن را به معشوق خود عرضه کند

در نتیجه، عمل سک س از یک عمل صرفا جسمانی و غریزی تبدیل به یک کنش والای انسانی و الهی می گردد و شور جنسی در بر گیرنده ی تمامی وجود زن و مرد می گردد

جلوه ی آفرودیت تنها در رختخواب خلاصه نمی شود و این جذابیت در بر گیرنده ی تمامی روابط شخص می گردد

زن آفرودیت تایپ با این انرژی ناب زنانه می تواند اشاعه دهنده ی عشق به کائنات و جهان پیرامون خود باشد

آفرودیت در پی کیمیاگری است و این کیمیاگری فرایند تبدیل مس به طلا است

این کیمیاگری مس وجود افراد را به طلای ناب و اصیل وجود تبدیل می کند

هر روان مس گونه ای در پی لمس و تماس با آفرودیت، از نیروی عشق سرشار می شود و به طلای وجود خود دست می یابدحال کیمیاگری آفرودیت به چه معناست؟آفرودیت که خود کهن الگوی شور جنسی است، به وسیله ی نیروی عشق، شور جنسی کم ارزش را تبدیل به تجربه ی خاص معنوی می کند و موجب می گردد که فرد از تجربه ی جنسی صرف به درک مفهوم عشق دست یابد.

شور جنسی تبدیل به عشق زاینده و فزاینده می شود و فرد به سیر و سلوکی معنوی نائل می گردد.

و این تنها بوسیله ی آفرودیت کیمیاگر امکان پذیر است.

مس وجود را به طلای ناب و اصیل تبدیل می کند و جوهره ی وجودی انسان را شکل می دهد.

و این کار تنها از دست آفرودیت تایپ هایی بر می آید که به انرژی درونی خود واقف هستند و به دور از آلودگی، از آن به بهترین شکل ممکن بهره می برند.آفرودیت یا آفرودیت تایپ دچار مشکلات شخصیتی و روابطی چندی نیز می باشد

آفرودیت تایپ ها به دلیل بهره مندی از زنانگی بسیار بالا و دارای خلوص زیاد، همیشه در پی جذب مردانی هستند که از نیروی زنانه ی درون خود تهی می باشند

این جذب کاملا ناخودآگاه اتفاق می افتد و معمولا هم به صورت فرافکنی تام و تمام از طرف مرد صورت می گیرد

اینکه مردی با ویژگی های کاملا متضاد با یک آفرودیت تایپ از نظر فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی، تحصیلی و … جذب او می شود، نشات گرفته از فرافکنی ای است که بستر آن به صورت ناخودآگاه توسط آفرودیت تایپ شکل گرفته است و این در دراز مدت موجبات آلودگی روانی برای یک آفرودیت می شود

نمونه ی اعلا و منحصر به فرد و عینی آن را می توان در سوپر استار معاصر آمریکایی، مرلین مونرو دید که بستر لازم را برای فرافکنی میلیون ها مرد از زنانگی تهی فراهم آورد و خود به مشکلات شدید شخصیتی دچار گردید و نهایتا در سن بسیار پایین از دنیا رفتاما زنی که نسبت به انرژی زنانه ی درون خود آگاهی کامل دارد و می داند که در کجا و چگونه از هر کدام بهره ببرد، دچار آلودگی در روان و شخصیت و روابط خود نمی گردد و می تواند زندگی ای سرشار از شور زنانگی را تجربه کندهنر، اصلی ترین پایگاه و جایگاه برای ارائه و عرضه ی شور آفرودیت به جهان پیرامون خود است

آن جاست که آفرودیت می تواند خود را نمایان کند

1264
چه خوب ک همشون نزدیک همن  بنظر من اختلاف نداشتن بین این شخصیت ها ی شهصیت کامل و ایجاد میکنه .. ...

راستش حس میکنم هرا خیلی شخصیت وابسته و ازدواجی داره

نمیگم بده ولی من دوست ندارم  

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت👰🤵💃🕺ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنید😍
با توجه به اينا من بيشتر هرا بودم بعد آفروديت

هرا همراه آفرودیت یک زندگی باعشق و وفاداریه

چجوری تست بدم

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
های کام هییِر دییِر 😀😀😀😀😀❤

😃😃😁😍

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1280