2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصن بیرون نرفتم این چند روز😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

اووووف امشب رفتم دریا حتی نتونستم پامو از ماشین بذارم بیرون . اصلا تمام ورودی های ساحل بسته بود بعدش خواستیم بریم پارک اونجا هم کیپ تا کیپ چادر زده بودن . عملا توی شهر خودمون 4 روز زندانی شدیم

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
توضیح بده 🤔🤔🤔🤔😒😒😒😒

مریوان از شهرای کردستان 

همیشه شلوغ و توریستیه ولی این چند روزه وحشتناک بود هیچ جا نمیشد رفت

همه هتلا مهمانسراها همه جا پر بود دیگه از مردم خواستن هر کی میتونه مهمون ببره خونه

منتظر اتفاقات خوبم 

شهرماکه افتضاااح شلوغ بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اووووف امشب رفتم دریا حتی نتونستم پامو از ماشین بذارم بیرون . اصلا تمام ورودی های ساحل بسته بود بعدش ...

منم خواستم بدم دریاچه ترافیک وحشتناک بود

حالا  حساب کن خب شمال به پایتخت خیلی نزدیکه ۲_۳ساعت راهه شهرای ما ۹ ساعت راهه

اگه نزدیک بود که بدتر از این میشد 

منتظر اتفاقات خوبم