2726
عنوان

ضد آفتاب برا پوست چرب

131 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها لطفا ضد آفتاب با قیمت مناسب برا پوست چرب معرفی کنین البته پوشانندگی ش خوب باشه ممنون میشم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........

اگه میخوای از پوست چرب مراقبت کنی بهترین کار اینه ک چیزی نمالی روش😪فقط نمال و بزار تنفس کنه 

حتی ضد افتاب و ویتامینه نمال

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میخوای از پوست چرب مراقبت کنی بهترین کار اینه ک چیزی نمالی روش😪فقط نمال و بزار تنفس کنه  ...

اخه متاسفانه جای جوش دارم 😢😢

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
شون رو امتحان کن،بدون چربیش،من هرچی زدم خوب نبود و سریع عرق میکرد یا جوش میزد از شون راضیم

شون رنگی هس؟ قابلیت پوشانندگی جای جوش داره قیمت ش چنده

شون رو امتحان کن،بدون چربیش،من هرچی زدم خوب نبود و سریع عرق میکرد یا جوش میزد از شون راضیم

سیگلو امتحان کردی؟

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
نه،چتد تا محصولشو گرفتن اصلا بهم نساخت،خوبه؟

نزدم تعریفشو شنیدم ولی ترمیم کنندشو راضی بودم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘