2410
2553
عنوان

دعوت به ازدواج

2992 بازدید | 32 پست

آمستردام از توریستها دعوت می کند که یک روز با یکی از اهالی این شهر ازدواج کنند !
ازدواج غیررسمی است ولی شهردار برای آنها ماه عسل می گیرد و کل شهر میگردند !هدف از اینکار بالابردن آگاهی مردم امستردام از ازدواج و تشکیل خانواده است

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پول ندارم تا امستردام برم 

راه نداره پول بلیطمم بدن؟!

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙

این همون صیغه خودمون نیست؟جل الخالق اینام از راه ب در شدن

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2714

خودم دوماه همینجا تجربش کردم  ولی ارزش نداشت که بخوایم به خاطرش بریم آمستردام😀😀 حالا نمیشه به یه چیز دیگه دعوت میکرد که خوش بگذره

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2706