2726
عنوان

عكس بازي😍

207 بازدید | 17 پست

بياين عكس وسايل مورد علاقه خونتونو بزاريد يا ي قسمتي ك دوسش داري 

وايسيد وايسيد من خودمم بذارممم😍

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه که فعلا درست نشده ولی این روبه رومه

به به نوش جان 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2728

من عاشق این کاناپه ام😍

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
من میزارم من میزارم امروز چیدمان پذیرایی تموم شد

قشنگه عزیزم😍😍

ولی احساس کردم یکم بدون رنگه یا بدون روح ولی درکل خوشگله😍😍😍

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

باغ بابام هستیم..جوجه کباب میکنیم😋

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چقدر خوبه پنجره این مدلی شیکه عزیزم شلوغ نیس عالیه

عارهههه 

یه دونه ام تقریبا اونور سالن هست 

اونم همینطور بزرگه و نورگیر

بخاطر همین پنجره هاش عاشق خونه هه شدم

Instagram📷me_in_netherlands 
من میزارم من میزارم امروز چیدمان پذیرایی تموم شد

عزيزم خيلي خوشگلههعه😍👌🏻

بچه هاااا اين تابلو فرشه خونه ماسسس خيلي دوسش دارم خيليييي

2706