2733
2734
عنوان

موهاتون سفید شده؟

337 بازدید | 33 پست

من سنم کمه و موهام خرمایی هس

و یکساله ک تار های زیادی از موهام طلایی شده بود 

دو سه ماهه موی سفید لای موهام هس حدودا ۱۰۰ تا ۲۰۰ تار روز ب روزم بیشتر میشه

شما چند سالگی موهاتون سفید شد

کسیو دیدین ک مث من باشه یا راهی برای جلوگیری میشناسید؟

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

۳۵ سالگی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم منم 26 سالمه جلو موهام سفید شده میگن بعضیا ارثیه بعضیا هم کلا هورمونی وبه عادات غذایی وتغذیه و...بستگی داره 

بعضیاهم غصه که میخورن یه شبه موهاشون سفید میشه

راه پیشگیری هم فکر نکنم باشه

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
حس پیری ندارید؟؟؟

خیر 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

من سه سال خواب نداشتم الانم خواب کمه به دلایلی  بعد هم استرس خب اینا موثره 

2706