1507
1482
تاپیکای سمانه2000که شوهرش پولدار بود و کتکتش میزد چقدر راهکار و راهنمایی بهش دادم نگو همون ستاره 22 ...

😂😂😂

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
میدونم من از لحاظ اینکه خیلی حرص خوردم گفتم هیچ تاپیکی اینقد حرص نخورده بودم قلمشم خوب بود انگار آدم ...

منم یه کیلویی کم کردم سر اون تاپیک از بس حرررص خوردم😤اگه حمید و میشناختم تیکه تیکه ش میکردم😶

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

منم یه کیلویی کم کردم سر اون تاپیک از بس حرررص خوردم😤اگه حمید و میشناختم تیکه تیکه ش میکردم😶

منم همینطور چون خودم اصلا آدم صبوری نیستم 😔😕😕ولی از دست اون مادر شوهر و شوهرشو پدرشوهرش خیلی هنوزم عصبیم حاضرم با تمام سرعت از روشون رد بشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود

یه پسره هم بود تاپیک زده بود باردارم 15 سالمه .خطرناکه؟😐بعد بچه ها سر تاپیکای قبلیش که دنبال اقدام بوده مچ گرفتن گفتن تو که یه هفته پیش اقدام کردی.بعد دوباره گفت نه دخترخالمو گفتم 15سالشه حاملس.اخرشم که عکس...شو و گذاشتوو فحش دادمعلوم شد پسره .😐😐😶

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)
1473
منم همینطور چون خودم اصلا آدم صبوری نیستم 😔😕😕ولی از دست اون مادر شوهر و شوهرشو پدرشوهرش خیلی هنوز ...

ادرسشو پیدا کن منم میام باهات😃

ادرسشو پیدا کن منم میام باهات😃

😎😎باشه حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334